Jakub Rzeźniczak: dziecko polskiego piłkarza ma już dwa lata? Jak podaje pudelek.pl, sportowcowi nie udało dochować się wierności ukochanej, Edycie Zając – Rzeźniczak. Oszukiwał i żonę i matkę swojego dziecka” – donosi informator Pudelka.

O problemach w związku pary mówiło się jeszcze na długo przed ślubem. Choć małżeństwo zgodnie zapewniało media, że wiodą szczęśliwe życie, ostatnia informacja poddaje to pod wątpliwość… Jakub Rzeźniczak: dziecko piłkarz ma mieć z inną kobietą. Czy w tej plotce jest trochę prawdy? 

Ślub Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając

Znany piłkarz i jego wybranka, Edyta Zając, stanęli przed ołtarzem w 2016 roku. Na ceremonii pojawiło się aż 200 osób, a zdjęcia z wydarzenia momentalnie obiegły internet. Fani pary byli przekonani, że to początek pięknego i trwałego małżeństwa. 

Jakub Rzeźniczak: dziecko to efekt romansu? 

Plotki o niewierności Jakuba Rzeźniczaka obiegły media jeszcze na długo przed ślubem. Informacja, którą podał pudelek.pl, może być tego potwierdzeniem. Jak donosi portal, sportowiec ma dwuletnią córkę z inną kobietą:

(…) Spotykał się z matką swojego dziecka w tajemnicy przed żoną. Wszyscy wiedzieli, że z Edytą jest nieszczęśliwy i nic, poza sakramentem i kontraktem z marką biżuterii, ich nie łączy, a on tylko czekał na dobry moment, żeby to zakończyć czytamy.

Pokrzywdzone kobiety

Jakub Rzeźniczak nie zdecydował się na komentarz w całej sprawie. Nie odniósł się również do rozstania z Edytą. Informator portalu pudelek.pl podaje jednak, iż wskutek działań piłkarza ucierpiały dwie kobiety:

— Oszukiwał i żonę, i matkę swojego dziecka. Obie znosiły wszystko, bo wierzyły, że jeszcze wszystko się ułoży. Edyta, że uda im się uratować małżeństwo, a kochanka, że kiedy się rozwiedzie, stworzą dziewczynce normalny dom. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. Obie są pokrzywdzone — czytamy w artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA RZEŹNICZAKA:

Jakub Rzeźniczak: dziecko
instagram.com @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak to znany polski piłkarz, który od lat odnosi światowe sukcesy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOxytree może zmienić nasz ekosystem. Jak wygląda drzewo tlenowe?
Następny artykułJak wybrać okulary przeciwsłoneczne? Na co zwrócić uwagę i jak nie dać się oszukać przy wyborze
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.