James Bond: nie żyje jedna z dziewczyn kultowej postaci. Zagrała w kilkudziesięciu filmach, ale największą sławę zyskała, występując u boku uwielbianego agenta 007. Piękna aktorka zmarła w Paryżu, o jej śmierci poinformowała francuska agencja Time Art.

Wielki cios dla fanów filmów z serii James Bond. Nie żyje Claudine Auger, aktorka miała 78 lat. Zyskała międzynarodową rozpoznawalność dzięki roli Domino, dziewczyny głównego bohatera w filmie Operacja Piorun.

James Bond: nie żyje Claudine Auger

Smutne wieści dla fanów kultowego filmu z 1965 roku. Claudine Auger, francuska dziewczyna Bonda, w którego wcielał się Sean Connery, nie żyje. Na plan trafiła przez przypadek, zastąpiła włoszkę, która pierwotnie miała zagrać postać pięknej Domino.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci gwiazdy. Według agencji Time Art Claudine Auger zmarła w Paryżu, ale nie podano szczegółów. Aktorka zawiesiła karierę w połowie lat dziewięćdziesiątych.

Kim była Claudine Auger?

Claudine Auger była francuską aktorką i modelką. Urodziła się 26 kwietnia 1942 w Paryżu. W 1958 roku wygrała konkurs na Miss Francji i została pierwszą wicemiss konkursu Miss Świata. Na wielkim ekranie debiutowała dwa lata później w Testamencie Orfeusza.

Rolę w filmie o słynnym agencie 007 dostała przypadkiem. Podczas wakacji na Bahamach zwróciła na siebie uwagę osób z produkcji, które zaproponowały jej casting. Ze względu na słabą znajomość języka angielskiego w postprodukcji głos jej postaci podkładała niemiecka aktorka. Claudine Auger zagrała później w filmach takich jak Czerwone i czarne czy Słony smak miłości, a także pojawiła się w serialu Pamiętniki Sherlocka Holmesa. Prywatnie była dwukrotnie zamężna, ma córkę urodzoną w 1991 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

james bond
fot. kadr z filmu ”Operacja piorun”

Nie żyje dziewczyna Bonda z filmu Operacja piorun.

james bond
fot. kadr z filmu ”Operacja piorun”

Claudine Auger miała 78 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Najbrzydsze stopy gwiazd. 10 zdjęć, które mogą się śnić po nocach
  4. Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza
  5. Gwiazda TVN rozwodzi się. Znali się od liceum, uchodzili za idealne małżeństwo
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

Źródło: fakt.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl