Jamnik, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć, postanowił skrzyżować się z Golden Retrieverem. Ich szczeniaczki pomimo tego, że wyglądają bardzo nietypowo, kradną serca. Internauci nie potrafią ukryć swojego zachwytu nad ich wyglądem. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

Jamnik Golden Retriever brzmi obiecująco zgodzicie się? Hybrydą ta szczególnie mocno zainteresować się powinny rodziny z dziećmi. Nie bez przyczyny zarówno jeden, jak i drugi zwierzak są jednymi z najczęściej wybieranych rodzinnych zwierząt domowych. Te dwie rasy w połączeniu ze sobą nie mają prawa się nie udać.

Jamnik skrzyżował się z Golden Retriever

A taka wybuchowa mieszanka skradła serca milionów ludzi na całym świecie. Nie ulega wątpliwości, że jest to dość nietypowe połączenie, ale ich wygląd sprawia, że nie można im się oprzeć. 

Czworonogi są średniej wielkości. 

Zacznijmy jednak od charakteru zwierzaka powstałego z takiego zestawienia. Jamnik pomimo swoich małych rozmiarów słynie z wybuchowego temperamentu. Z kolei Golden Retiever to psiak to łagodnej i zrelaksowanej naturze. Jakie wiec będzie ich dziecko? Rasa Golden Dox, bo tak nazywa się ta hybryda to zwykle przyjazne i spokojne zwierzaki.

Jego inteligencja zachwyca

Ze względu na niebywałą inteligencję każdego z rodziców, szkolenie ich małych pociech jest czystą przyjemnością i przysłowiową bułką z masłem. To perfekcyjny kompan w przypadku rodzin wielodzietnych. Uwielbia dzieci, a długie zabawy spędzone na psotach mogłyby dla niego trwać wiecznie.

Na sam koniec warto, jest wspomnieć o ich wyglądzie. Pomimo tego, że dość nietypowe są niebywale urocze i słodkie. Aby dokładnie im się przyjrzeć, zapraszamy do galerii poniżej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jamnik i Golden Retiever to mieszkanka na medal. 

Jamnik
doggypedia.org

Zwierzak jest czuły i posłuszny.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  3. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  4. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw
Poprzedni artykułChłopiec wysłał list do zmarłego taty. Kilka dni później listonosz przyniósł odpowiedź
Następny artykułWłasnoręcznie wykonał pierścionek zaręczynowy. Gdy pokazał go w internecie, wszyscy zaczęli współczuć jego narzeczonej
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.