Jamnik rodziny, która całe dnie spędzała w domu, podczas kwarantanny, z radości złamał ogon. Jego właściciele nie opuszczali go nawet na moment. Psiak cieszył się tak bardzo, że nie mógł opanować emocji. Jak widać, ogromna miłość ma swoją cenę. 

Epidemia koronawirusa przyniosła wiele zmian do naszego codziennego życia, ale nie tylko negatywnych. Niektóre istoty są zachwycone tym, że teraz większość z nas nie wychodzi poza mury swoich mieszkań. Mały jamnik, bardzo cieszył się, że już nie musi spędzać długich godzin samotnie. Jednak przypłacił za to zdrowiem. 

Jamnik złamał ogon podczas kwarantanny

Nie jest niczym nowym, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Te małe czworonogi są przy nas zawsze, gdy tylko wyczują, że znajdujemy się w pobliżu. Naprawdę ciężko o tak wiernego i lojalnego przyjaciela. Mały jamnik o imieniu Rolo jest tego najlepszym przykładem. 

Koronawirus wielu z nas zmusił do pozostania w domu i zaprzestania wielu codziennych aktywności. Za nami kilkanaście dni, od kiedy nasze wyjścia ograniczyły się do krótkich spacerów do sklepu czy apteki. Taki stan rzeczy nie zachwyca, jednak niektórzy bardzo cieszą się z nowych okoliczności. Jamnik Emmy Smith był wręcz wniebowzięty, że już nie musi rozstawać się ze swoimi właścicielami, aż w pewnym momencie złamał ogon. 

Właścicielka musiała udać się z psem do weterynarza 

Emma Smith po wielu dniach obcowania ze swoich nadmiernie radosnym czworonogiem, pewnego dnia zauważyła w jego zachowaniu zmianę. Dotychczas bardzo energiczny jamnik, nagle przestał machać ogonem i dawać jakiekolwiek oznaki radości. Zaniepokojona zachowaniem psa zabrała go na wizytę do weterynarza.

Weterynarz po krótkich oględzinach jednoznacznie stwierdził, że jamnik ma złamany ogon. Przyczyną tego złamania było nadmierne machanie ogonem. Piesek każdego dnia od momentu kiedy jego właściciele przestali wychodzić do pracy machał ogonem z radości, że nie zostaje sam. Jednak po kilku dniach intensywnego nadwyrężania, zwichnął go. Zbyt duży wysiłek spowodował przeciążenie tej części jego ciała i doszło do uszkodzenia. 

Na szczęście sytuacja została w odpowiednim momencie opanowana i jamnik wraca pomału do formy. Emma Smith udostępniła filmik ze swoim czworonogiem w roli głównej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

jamnik
fot. twitter.com/Emmasmith77xx

Jamnik bardzo cieszył się, że jego właściciele nie wychodzą z mieszkania i całe dnie spędzają z nim w domu. 

jamnik
fot. twitter.com/Emmasmith77xx

Tak intensywnie machał ogonem, że w końcu go złamał.

Kobieta musiała zabrać psa do weterynarza.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na stacji benzynowej spotkał psa. Gdy zobaczył wiadomość na jego obroży, natychmiast zareagował
  2. Szczeniak został zostawiony na śmietniku. Nikt nie dawał mu szans na przeżycie
  3. Weterynarz zamknął się w klatce z pitbullem. Gdy zaczął jeść, stało się niewiarygodne
  4. Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczeniaki są piękne, ciężko oderwać wzrok

Źródło: petportal.pl, twitter.com

 

Poprzedni artykuł”Pierwsza miłość” znika z anteny przez koronawirusa. Wiemy, kiedy Polsat pokaże ostatni odcinek
Następny artykułPierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.