Jamniki odkryły nowy przysmak, który w mgnieniu oka pokochały. Zastanawiacie się co tym razem, zasmakowało naszym czworonożnym przyjaciołom? Chodzi oczywiście o masło orzechowe. Ich właściciel nagrał przeuroczy film z udziałem zwierzaków. Widok zajadających się i wyraźnie rozanielonych psiaków wywołuje niekontrolowany uśmiech na twarzy.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Właściciel dwóch cudownych jamników jest podwójnym szczęściarzem. Zwierzaki są nierozłącznie i dosłownie wszystko robią razem. Bawią, śpią i… poznają nowe smaki. Tym razem wybór padł na masło orzechowe, które w mgnieniu oka stało się ich ulubionym przysmakiem. W obliczu takiego rarytasu nikt nie przejdzie obojętnie.

Jamniki pokochały masło orzechowe

Zwierzaki są oczkiem w głowie swoje właściciela. Nie bez przyczyny założył im nawet konto na Instagramie. Jamniki w mgnieniu oka stały się prawdziwymi gwiazdami internetu, a liczba ponad 64 tysięcy jest najlepszym dowodem potwierdzającym te słowa.

Zwierzaki wydają się nierozłączne. Wspólnie śpią, podróżują, bawią się i oczywiście… psocą. Nie ulega wątpliwości, że właściciel nie ma z nimi najłatwiejszego użycia. Problemy i istna walka zaczyna się, kiedy na horyzoncie dostrzegą swoje ukochane masło orzechowe. Filmik, który nagrał właściciel, sprawia, że naprawdę trudno jest oderwać od nich wzrok.

Internauci ich pokochali 

Na nagraniu zobaczyć możemy, jak zwierzaki zachwycają się nad smakiem nowo poznanego rarytasu. Masło orzechowe posmakowało im do tego stopnia, że nie są w stanie się od niego oderwać. Zmuszone są skończyć dopiero wtedy, kiedy łyżka jest już pusta, a krawędzie dokładnie wyczyszczone.

Jamniki wywołały w sieci poruszenie i zachwyt u osób, które natrafiły na filmik. Nie zapominajcie jednak, aby przed poczęstowaniem nim psiaka wnikliwie przeczytać skład. Nie wszystkie masła są bezpieczne dla naszych czworonożnych przyjaciół.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Ciężarna suczka nie mogła urodzić, mimo nabrzmiałego brzucha. Weterynarz zrobił USG i zrozumiał dlaczego
  3. Psie rodzeństwo, które nie może bez siebie żyć. Słodkie owczarki podbijają serca internautów
  4. Koala zatrzymał rowerzystkę, bo był spragniony. Wypił jej całą wodę [ZDJĘCIA]
  5. Niemal niemożliwe do rozwiązania. Wśród krów chowa się pies, widzisz go?
Poprzedni artykułStan zdrowia Pawła Królikowskiego. Aktor wciąż przebywa w szpitalu, a rodzina musi podjąć ciężką decyzję
Następny artykułGdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.