Jan Czerwonka zamieszkały w Majdanie Nepryskim zaginął. Poszukiwania w sprawie zaginionego mężczyzny prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju. Po raz ostatni widziany był 12 października 2020 roku i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny, a także nie powrócił do miejsca zamieszkania. Zaginiony ma 70 lat.

Policja w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 70-latkiem, który od dwóch tygodni nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami policji.

Jan Czerwonka zaginął

Policja prosi o kontakt każdego, kto ma pojęcie, gdzie może znajdować się zaginiony mężczyzna. Według relacji biłgorajskiej policji po raz ostatni widziano go 12 października 2020 roku i od tamtej pory nie nawiązał z nikim kontaktu.

Podczas zaginięcia 70-latek miał być ubrany w ubranie koloru ciemnego, a także może nosić czapkę z daszkiem typu kaszkiet. Pan Jan posiada ok. 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie, szpakowate.

– Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu w/w proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 bądź też numer alarmowy 997/112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji. – czytamy na oficjalnej stronie internetowej biłgorajskiej policji.

Zaginiony lubelskie

Kilka tygodni temu portal lublin112.pl poinformował o kolejnym zaginionym – Sławomirze Porzaku mieszkańcu miejscowości Niemce. 43-letni mężczyzna 20 września wyszedł z domu i od tamtej pory miał nie wrócić oraz nie nawiązać kontaktu z rodziną. W momencie zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe oraz bluzę.

43-latek mierzy około 170 cm wzrostu, waży 100 kg, posiada otyłą sylwetkę, krótkie szatynowe włosy oraz nos prosty średni – Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Niemcach telefon 47 811 17 97 adres: Niemce ulica Różana 18 lub na numer alarmowym 112 – czytamy na stronie lublin112.pl.

Jan
fot. bilgoraj.lubelska.policja.gov.pl/

Zaginiony Jan Czerwonka

Jan
fot. lubelska.policja.gov.pl/

Zaginiony Sławomir Porzak

Źródło: lublin112.pl, gazetabilgoraj.pl

Poprzedni artykułPrzed chwilą TVP podało tragiczną wiadomość. Nie żyje, zasłabł przed nagraniem programu w niemieckiej telewizji
Następny artykułNagle ksiądz zwrócił się do protestujących kobiet. Skandaliczne słowa, nie zamierza nawet przeprosić
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl