Jan Englert zmaga się z problemami zdrowotymi? Odkąd te przykre informacje obiegły media, wszyscy zastanawiają się, w jakim stanie jest obecnie jeden z największych polskich aktorów. Beata Ścibakówna obawia się o stan zdrowia męża. Co dokładnie mu dolega?

Beata Ścibakówna i Jan Englert od lat uznawani są za jedną z najpiękniejszych aktorskich par. Chociaż dzieli ich spora różnica wieku, 25 lat, to nie mieli problemów z tym, by stworzyć wyjątkową relację, opartą na poczuciu bezpieczeństwa, trosce i wzajemnym wsparciu. Odkąd dyrektor Teatru Narodowego podupadł na zdrowiu, jego żona zaczęła się o niego bardzo martwić. 

Jan Englert ma problemy zdrowotne?

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ulubioną dyscypliną sportową Jana Englerta jest tenis ziemny. Aktor regularnie pojawia się na korcie tenisowym i czuje się tam jak ryba w wodzie. Swoją pasją zaraził również żonę. Nie ma nic piękniejszego niż dzielenia wspólnych pasji!

– Kiedyś lubiłam patrzeć, jak radzi sobie w czasie gry. Zawsze go podziwiałam. Wiedziałam, że dobiegnie do każdej piłki, wygra każdy mecz. Dziś bywa z tym różnie, ale tłumaczę mu: Już nie musisz być najlepszy. Nie musisz niczego udowadniać. Wciąż jednak jest ambitny. Czasem widzę, że ukrywa zmęczenie — cytuje aktorką portal pomponik.pl 

Jan Englert ma obecnie 76 lat, a wciąż pozostaje aktywny zawodowo. Pełni funkcję dyrektora artystycznego Teatru Narodowego-Opery Narodowej. Nie dziwi fakt, że bywa zmęczony, a mnogość zajęć nie zawsze działa na niego korzystnie.

Beata Ścibakówna dba o zdrowie męża

Na szczęście Beata Ścibakówna dba o niego w każdej sytuacji i czuwa nad jego zdrowiem.

 Beata wykupiła pakiet terapii uzdrowiskowej na poprawę kondycji i lepsze samopoczucie w prywatnym uzdrowisku w Pieninach. Przed nią jednak jeszcze jedno ważne zadanie – musi dopilnować, by Jan przed wyjazdem poddał się serii badań, aby lekarze na miejscu mogli zaordynować odpowiednie zabiegi – cytuje znajomego małżeństwa portal pomponik.pl 

Beata Ścibakówna ma nadzieję, że pobyt męża w uzdrowisku poprawi jego samopoczucie i zdrowie. Mamy nadzieję, że Jan Englert już wkrótce poczuje się znacznie lepiej! Parze aktorskiej życzymy wszystkiego najlepszego! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jan englert
instagram.com @beata_scibakowna

Jan Englert i Beata Ścibakówna są małżeństwem od wielu lat.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSuknia ślubna Aleksandry Kwaśniewskiej do dziś inspiruje Polki. Była przepiękna
Następny artykułGrażyna Torbicka w Cannes. Piękność wyglądała lepiej niż wszystkie inne Polki