Jan Kulczyk do momentu swojej śmierci w 2015 roku widniał na szczycie list najbogatszych Polaków. O jego niebotycznym majątku słyszał każdy rodak zainteresowany show-biznesem. Multimiliarder przez lata żył w blasku fleszy i nie szczędził słów w różnych wywiadach. Ostatnio na jaw wyszła prawda w kwestii tego, co się wydarzyło na jego pogrzebie. 

O tym, że Jan Kulczyk był jednym z najbogatszych ludzi w Polsce i Europie wiedział każdy, kto po raz pierwszy zainteresował się jego osobą. Mężczyzna dzięki swoim inwestycjom dorobił się ogromnego majątku. Jakiś czas temu na jaw wyszło, co wydarzyło się na pogrzebie multimiliardera.

Jan Kulczyk – związek z Joanną Przetakiewicz 

Przez niemal 8 lat Jan Kulczyk był w związku z popularną  Joanną Przetakiewicz. Jak informuje portal pomponik.pl, para poznała się, kiedy multimiliarder był jeszcze żonaty. Właściciel firmy Kulczyk Holding obdarzył panią Joannę wielkim uczuciem, dla którego postanowił całkowicie zmienić swoje życie. Rozwiódł się z ówczesną żoną Grażyną i od tamtej pory bardzo dużą uwagę poświęcał nowej partnerce.

Z Grażyną był w związku małżeńskim do 2006 roku. Mają dwójkę dzieci Dominikę i Sebastiana. Swoje bogactwo zawdzięcza niezwykle udanie prowadzonym biznesom. Podczas wywiadu dla Wprost powiedział:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Z przedsiębiorczością jestem oswojony od dziecka, wyssałem z mlekiem matki postrzeganie ekonomicznej rzeczywistości – mówił Jan Kulczyk.

Portal pomponik.pl przeprowadził wywiad z Joanną Przetakiewicz, w którym opowiedziała o życiu prywatnym z Janem. Jak się okazuje, nie zawsze było kolorowo.

  1. Adam Małysz skomentował ślub Justyny Kowalczyk. Zaczął niewinnie, a potem już się nie hamował
  2. Samotne matki mają szansę na dodatkowe pieniądze. Bardzo ważne informacje, jak otrzymać dodatek do zasiłku rodzinnego
  3. Mimo wszelkich starań, nic już nie mogli zrobić. Nie żyją, śmiertelny wypadek z udziałem nastolatka

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z rodziną Jana Kulczyka

Pomponik informuje, że od samego początku związku Pani Joanny z biznesmenem, w mediach zrobiło się bardzo gorąco na temat jej złych relacji z rodziną Jana. Twierdzili oni, że zjawienie się Joanny w życiu multimiliardera rozbiło szczęśliwe i udane małżeństwo. W wywiadzie dla pomponik.pl pani Joanna skomentowała tamtą sytuację:

– To są zawsze trudne momenty w życiu, kiedy mąż rozstaje się z żoną i zakłada nowy związek – mówiła Joanna Przetakiewicz.

Jak się okazuje, dopiero na pogrzebie Jana rodzina i pani Joanna wyjaśnili sobie dawne nieporozumienia. Wówczas nastała między nimi zgoda:

– Aktualnie mam z jego rodziną kontakt od czasu do czasu. Jesteśmy bardzo dojrzałymi ludźmi i bardzo szanujemy się. Dzisiaj cała rodzina poszła swoją drogą. Nie ma już między nami cienia agresji, żalu i pretensji – opowiada Joanna.

Blogerka wkrótce bierze ślub z byłym mężem Kayah, Rinke Rooynesem. Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jan Kulczyk
fot. screen youtube@Wprost

Na jaw wyszła prawda z pogrzebu Jana Kulczyka.

Jan Kulczyk
fot. screen youtube@Wprost
Jan Kulczyk
instagram.com/joannaprzetakiewicz/?hl=pl

Joanna Przetakiewicz przyznała, że nie miała łatwego życia z rodziną Jana. Dopiero na jego pogrzebie podali sobie ręce na zgodę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  2. Pan Marcin marzył o zdobyciu Giewontu. Nie dał rady. Aż nagle wydarzył się cud
  3. Zdezynfekowała ręce, chwilę później rozegrał się prawdziwy dramat. Jej dzieci wpadły w panikę, rozległ się jeden wielki krzyk
  4. Lewandowski będzie gwiazdą nowego serialu TVN. Podobnych rzeczy jeszcze nie było, przygotujcie się na wielki hit
  5. Agata Duda w końcu pokazała prawdziwą twarz. Zrobili jej zdjęcie z ukrycia, jeden kadr będzie się ciągnął za nią latami
  6. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl