Robert Janowski zostanie nowym jurorem w zbliżającej się edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dziennikarz wyjawił, dlaczego Krzysztof Cugowski tak naprawdę zrezygnował z udziału w show.

Decyzja muzyka o odejściu ze składu jurorskiego programu Polsatu zszokowała wszystkich fanów. Jego miejsce zajmie zwycięzca jednego z poprzednich wydań show — Robert Janowski. Jaki jest powód odejścia piosenkarza?

Robert Janowski zdradza, dlaczego Krzysztof Cugowski odszedł z „TTBZ”

Robert Janowski dał się poznać fanom hitowego programu Polsatu jako nie tylko utalentowany wokalista, ale też świetny aktor. To właśnie te cechy zapewniły mu zwycięstwo w poprzedniej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Teraz dziennikarz otrzymał propozycję dołączenia do składu jury i oceniania występów uczestników.

-Bardzo chciałem zasiąść w tym jury, jak się okazało, że stacja mi to zaproponowała, to ani pół sekundy się nie wahałem, tylko powiedziałem „tak”, z wielką przyjemnością, z ogromną przyjemnością — zdradził Robert Janowski podczas rozmowy z portalem „Pomponik”.

Tym samym dziennikarz zastąpił poprzedniego jurora — Krzysztofa Cugowskiego, który po zaledwie jednym sezonie programu postanowił zrezygnować z dalszego oceniania występów uczestników show. Jaki jest powód odejścia muzyka z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Portal zapytał o to jego następcę.

-Pan Krzysztof nie ma po prostu czasu w tym sezonie. Będę, mam nadzieję, godnie zastępował Krzysztofa i jego miejsce — wyznał w wywiadzie dla „Pomponika” zwycięzca ubiegłej edycji show.

Jaki jurorem zamierza być Robert Janowski? Jak mówi sam dziennikarz, wie, jak wyglądają przygotowania do występu w show, dlatego podejdzie do uczestników z miłością i empatią.

-Ja nie piszę scenariuszy sobie. Nie przewiduję, nie układam sobie zdań, działam emocjonalnie. Będę słuchał poszczególnych wykonów, które za każdym razem będą inne. Z miłością raczej i z empatią, bo przeszedłem całą drogę i wiem, czym to pachnie i jakie to jest trudne — zdradził Robert Janowski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.