Janusz załamał się, gdy odkrył tajemnicę ukrywaną przez żonę. Mężczyzna nie mógł przewidzieć scenariusza, jaki przygotowało dla niego życie. Obecnie 70-letni pan, musi zmierzyć się z historią, która zazwyczaj zdarza się tylko w filmach. Znamy szczegóły tej porażającej historii.

Janusz poznał Mariannę jeszcze w szkole. To była jedna z tych młodzieńczych miłości, która z czasem ewoluowała w namiętne uczucie. Pobrali się, mając zaledwie 20 lat, do tej pory uważał swój związek za szczęśliwy, szczery i satysfakcjonujący. Niestety, porażająca prawda wyszła na jaw.

Janusz nie mógł podejrzewać takiego scenariusza

Młode małżeństwo usilnie próbowało zdobyć pracę, która pozwoliłaby na utrzymanie rodziny, wybudowanie domu i zapewnienie godnego, wspólnego życia. Przyjaciel rodziny zaproponował Januszowi dobrze płatną pracę na drugim końcu kraju. Świeżo upieczony małżonek zdecydował, że dla dobra i bezpieczeństwa rodziny wyjedzie na 3-letnie prace przy budowie tamy.

Janusz dzielnie pracował, by zapewnić byt sobie i Mariannie. Marzył, że po powrocie do rodzinnej miejscowości założą rodzinę. Tak też się stało, po 3 latach mężczyzna wrócił do domu. Obecnie jest ojcem dwóch dorosłych już synów. Niestety, sielanka skończyła się po kilkudziesięciu latach małżeństwa. Prawda okazała się druzgocąca.

  1. Joanna Krupa jest nieuleczalnie chora. Mąż dziś jest jej największym wsparciem
  2. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  3. Duch wyciąga mężczyznę z łóżka? Ukryta kamera zarejestrowała niewiarygodną scenę, mężczyzna był bezradny

Janusz poznał prawdę

Pewnego niedzielnego poranka zaraz po mszy w miejscowej kaplicy zauważył, że do jego małżonki podszedł dorosły mężczyzna. Janusz znał tego pana z wyglądu, jednak dopiero wtedy uświadomił sobie, że Marianna często z nim rozmawia. Postanowił zapytać żonę o tę sytuację, jednak nie dostał jednoznacznej odpowiedzi. 

Wtedy coś podkusiło Janusza, żeby przejrzeć dokumenty, które żona trzymała w szafce nocnej. To, co znalazł, spowodowało, że łzy napłynęły mu do oczu. W dokumentach odnalazł akt urodzenia mężczyzny, z którym rozmawiała Marianna. Okazało się, że podczas jego młodzieńczej nieobecności, żona wdała się w romans z zamiejscowym kawalerem, którego owocem był mężczyzna. Janusz załamał się, kiedy wyszło na jaw, że jego żona ma syna z innym mężczyzną. Od tamtego momentu ich życie już nie było takie same. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Janusz
fot. pexels.com @
Andrea Piacquadio

Janusz załamał się tym, co odkrył na temat swojej żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna decyzja sądu, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco
  2. Uderzenie było porażające. Samolot awaryjnie lądował na amerykańskim lotnisku. Prawdziwe chwile grozy
  3. Mężczyzna wywiesił plakat Trzaskowskiego. Nagle otrzymał anonimowy list, kiedy go czytał, cały drżał
  4. Ciężarna kobieta chciała zrobić urocze nagranie. Chwilę później z jej brzuchem zaczęła dziać się dziwna rzecz
  5. 200 tysięcy Polaków może nie zagłosować w II turze? Nagle pojawił się gigantyczny problem
  6. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę

 

Poprzedni artykułSkała oderwała się i spadła na turystów. Niestety, nie żyją dwie osoby, 7 osób jest rannych
Następny artykułJacek Denhel zakpił z Andrzeja Dudy. Chodzi o jego relację z żoną i bardzo intymną kwestię
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.