Janusz Chabior wziął ślub! Dowiedzieliśmy się o tym za pośrednictwem Instagrama i pięknych zdjęć z ceremonii. Wybranka aktora – Agata Wątróbska, jest od niego młodsza o 25 lat. Janusz oświadczył się jej już kilka miesięcy temu. Wreszcie doczekaliśmy się pięknego ślubu! 

Wszyscy radują się dobrą nowiną! A życzenia młodej parze złożyło mnóstwo znanych osób – w tym m.in. Michał Żebrowski czy Anna Dereszowska. Z kolei ojciec chrzestny związku – Robert Górski, udostępnił obszerną relację z ceremonii. Wynika z niej, że nie był to szablonowy ślub. Goście weselni zostali zaproszeni na… pizzę, która odgrywała rolę tortu. Para zrezygnowała z eleganckich dodatków oraz klasycznej, białej sukni. Pomimo tego i tak było pięknie!

janusz chabior
fot. screen www.instagram.com/januszchabior

Parze młodej składamy najlepsze życzenia! Oby całe ich wspólne życie było tak oryginalne, jak sama uroczystość!

 

Poprzedni artykułZaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
Następny artykułRafał z ”Królowych życia” przerwał milczenie. Użył bardzo mocnych słów, ”trzeba ponieść karę i nie brnąć”
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.