Janusz Chabior trafił do szpitala. Na jego oficjalnym profilu pojawiło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Aktor prawdopodobnie przeszedł jakiś zabieg, co można wywnioskować z podpisu zamieszczonego pod zdjęciem: –To, co się zepsuło, naprawione

Na profilu Janusza Chabiora pojawiło się zdjęcie wprost ze szpitalnych murów. Aktor jednak nie ujawnił powodu wizyty w placówce. 

Janusz Chabior trafił do szpitala 

Na profilu Janusza Chabiora kilkanaście godzin temu pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Kadr prezentuje uśmiechniętego aktora, któremu najprawdopodobniej towarzyszy lekarz. 

Nie znamy jednak powodu jego hospitalizacji. Z opisu pod zdjęciem można jedynie wywnioskować, że musiał przejść jakiś zabieg: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Panie doktorze Maćku dziękuję. Dziękuję całej ekipie Arsmedis. To, co się zepsuło naprawione. Wracam do gry – czytamy. 

Fani zasypali aktora słowami wsparcia. Wszyscy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia. 

Najlepsza żona na świecie 

Z opublikowanego nagrania, które również pojawiło się na profilu Janusza Chabiora wynika, że aktor już opuszcza szpital, a jego ukochana żona mu w tym towarzyszy. 

Na jego InstaStories zaprezentowano krótkie wideo ukazujące zabawną scenę – żona artysty pomagała mu zakładać skarpetki – to się nazywa miłość i wierność w zdrowiu i chorobie. 

My również dołączamy się do życzeń fanów i mamy nadzieję, że aktor wkrótce wróci do pełni sił. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułNarzeczony zażądał od ukochanej, aby poddała się operacji. „Potworne okaleczanie na całe życie”
Następny artykułMinisterstwo ostrzega przed majówką. „Chorwacja znajduje się obecnie w kulminacyjnej fazie trzeciej fali pandemii”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.