Janusz Gajos: żony miał aż cztery! Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości. Po wielu rozczarowaniach i czterech małżeństwach udało mu się jednak trafić na tę jedyną. 

Dziś artysta jest szczęśliwy u boku żony, Elżbiety. Jednak zanim ją poznał przeżył naprawdę wiele rozczarowań. Jego życie miłosne nie było usłane różami, a smutki topił w alkoholu. Kiedy pojawiła się Elżbieta, wszystko się zmieniło. Janusz Gajos: żony aktora wszystkie okazywały się dla niego niewłaściwe. Jak poznał tę jedyną?

Janusz Gajos: żony miał aż cztery

Ceniony artysta nie miał tyle szczęścia w życiu prywatnym, co w zawodowym. Kolejne partnerki okazywały się nie być dla niego odpowiednie, a aktor coraz bardziej pogrążał się w smutku. Pierwszą żonę, Zoję aktor poznał we wrocławskim szpitalu, gdzie trafił po wypadku na planie Czterech Pancernych. Pobrali się, jednak szybko odeszła do innego mężczyzny.

Kolejną żoną została Ewa Miodyńska, aktorka. Często razem pracowali, jednak uczucie między nimi szybko się wypaliło. Dziś aktor wspomina, że lepiej było się rozstać, niż boksować się przez lata. 

Żony Janusza Gajosa

Po Ewie Miodyńskiej pojawiła się w życiu Janusza Gajosa Barbara Nabiałczyk. Była wówczas narzeczoną innego aktora, Tadeusza Borowskiego i realizatorką telewizyjną, z Gajosem pracowała na planie Kabaretu Olgi Lipińskiej. Po dwóch latach związku na świat przyszła jedyna córka aktora, Agata. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i artysta ponownie został sam.

Wtedy w jego życiu pojawiła się Elżbieta. Bagaż emocjonalny towarzyszący wejściu w nowy związek nie miał dla niej znaczenia. Sama również miała za sobą nieudane małżeństwo i samotnie wychowywała syna. Janusz Gajos: żony nie były w stanie zapewnić mu szczęścia. Dopiero za czwartym razem udało mu się znaleźć kobietę, przy której naprawdę się otworzył.

Poznali się już jako dojrzali ludzie i udało im się wspólnie zbudować wspaniałą relację. Elżbieta Gajos bardzo dba o męża — dla niej rzucił palenie i zaczął dbać o swoje zdrowie. Są ze sobą już prawie 30 lat i jak sami przyznają, ich miłość się nie starzeje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  2. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności? 
  3. Maria Winiarska kończy 68 lat! Jej szczere słowa poruszyła CAŁY internet!
  4. Jacek Borkowski miał być prowadzącym „Sanatorium miłości”! Stracił szansę przez komentarz O KOBIETACH
  5. Ile kosztują potrawy Wielkanocne u Magdy Gessler? Przeżyjecie mały zawał

ZOBACZ ZDJĘCIA:

janusz gajos: żony
fototeka.fn.org.pl

Janusz Gajos: żony miał aż cztery. Długo szukał szczęścia.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWykształcenie Joanny Krupy jest zaskoczeniem. „W szkole byłam bardzo nieśmiała”
Następny artykułJak mieszka Grzegorz Skawiński? Wokalista Kombi wybudował sobie piękną willę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.