Janusz Józefowicz obchodzi dziś 61 urodziny. Wybitny polski choreograf, aktor, scenarzysta, reżyser i dyrektor artystyczny Studio Buffo, przyszedł na świat dokładnie 3 lipca 1959 roku w urokliwym mieście Świecie. Czego życzycie uwielbianemu artyście w tym tak wyjątkowym dniu? Nie ulega wątpliwości, że gdyby nie on, polska scena nie wyglądałaby dziś tak samo.

Janusz Józefowicz obchodzi dziś 61 urodziny. Zakochany do szaleństwa w Nataszy Urbańskiej artysta i tata trójki dzieci, który wyreżyserował najpiękniejsze musicalowe wystąpienia jak Metro, Przeżyj to sam czy Politę, odmienił polską scenę sztuki. W tym wyjątkowym dniu redakcja Lelum życzy reżyserowi kolejnych zawodowych wyzwań i inspiracji, oraz żeby jego twórczość jak najdłużej cieszyła nasze oczy i duszę. 

Janusz Józefowicz
Fot. TRICOLORS/East News

Janusz Józefowicz obchodzi dziś 61 urodziny. Sto lat!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.