Janusz Józefowicz obchodzi dziś 61 urodziny. Wybitny polski choreograf, aktor, scenarzysta, reżyser i dyrektor artystyczny Studio Buffo, przyszedł na świat dokładnie 3 lipca 1959 roku w urokliwym mieście Świecie. Czego życzycie uwielbianemu artyście w tym tak wyjątkowym dniu? Nie ulega wątpliwości, że gdyby nie on, polska scena nie wyglądałaby dziś tak samo.

Janusz Józefowicz obchodzi dziś 61 urodziny. Zakochany do szaleństwa w Nataszy Urbańskiej artysta i tata trójki dzieci, który wyreżyserował najpiękniejsze musicalowe wystąpienia jak Metro, Przeżyj to sam czy Politę, odmienił polską scenę sztuki. W tym wyjątkowym dniu redakcja Lelum życzy reżyserowi kolejnych zawodowych wyzwań i inspiracji, oraz żeby jego twórczość jak najdłużej cieszyła nasze oczy i duszę. 

Janusz Józefowicz
Fot. TRICOLORS/East News

Janusz Józefowicz obchodzi dziś 61 urodziny. Sto lat!

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek rozczula zdjęciami Henia. Pod fotografią napisała słowa, które dogłębnie poruszają
Następny artykułGIS opublikował oficjalny komunikat. Wprowadzono kolejne zmiany, nie wszyscy będą zadowoleni
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.