Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu „Chłopaki nie płaczą”. Mężczyzna bardzo chętnie korzysta ze swojej rozpoznawalności, a teraz zamierza dzięki niej pomóc swojemu koledze. Opublikował film, w którym wszystko tłumaczy.

Okazuje się, że przy okazji fani będą mogli się z Jarkiem spotkać. Mało tego, uczestnik show przygotował dla nich nie lada niespodziankę. Co to będzie?

„Chłopaki do wzięcia”: Jarek pomaga koledze

Dziś w sieci pojawiło się krótkie, trwające nieco ponad 3 minuty nagranie Jarka. Mężczyzna bardzo często nagrywa ze swojego salonu i tym razem zrobił to samo. Teraz nie opowiadał jednak o tym, co dobrego jadł, czy co ciekawego kupił. Zareklamował lokal kolegi.

Jego znajomy poprosił go o to, by Jarek pomógł w nagłośnieniu otwarcia nowej pizzerii w miejscowości Chęciny koło Kielc. Lokal nazywa się „La Casa” i ma serwować pyszną pizzę. Jarek przyznał jednak, że z okazji promocji lokalu na miejscu będzie więcej atrakcji.

Jedną z nich będzie on sam. Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” stwierdził, że bardzo chętnie pogada ze swoimi widzami i serdecznie zaprosił ich do przyjścia na miejsce w dniu 30 września. Mało tego, zapowiedział także, że ze względu na tę specjalną okazję coś zaśpiewa w pizzerii. Jest więc po co przychodzić.

„Chłopaki do wzięcia”: Jarek reklamuje nie tylko pizzerię

Jarek dużą część twojej twórczości poświęca gastronomii. Sam czasem gotuje, dzieląc się przepisami na proste dania z widzami. Rzadziej jada poza domem, ale gdy już go coś zachwyci, nie waha się i w sieci chwali takie lokale.

Nie tak dawno publikował na kanale filmik spod budki z kebabami, która znajdowała się w okolicach dworca w Zielonej Górze. Jarek zachwalał wówczas praktycznie wszystkie pozycje z menu. Innym razem polecał lodziarnię w tym samym mieście.

Zobacz zdjęcia:

Chłopaki do wzięcia
youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia
Chłopaki do wzięcia
youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego „Mam talent!”. Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?
  2. Niepokojące komentarze po występie Sary James. Amerykanie surowo oceniają młodą Polkę
  3. Nietypowy pogrzeb aktora „Barw szczęścia”. Chleb, sól, niespotykany obrządek i kapłani w słowiańskich szatach

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl