Kika dni temu do mediów trafiła informacja, że mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska trafiła do szpitala. Powodem hospitalizacji jest koronawirus, o czym poinformowała pod koniec lutego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jarosław Bieniuk wypowiedział się na ten temat i postawił sprawę jasno – Zawsze może liczyć na moje wsparcie – stwierdził w rozmowie z Plejadą.

Stan zdrowia Krystyny Przybylskiej uległ znacznemu pogorszeniu. Mama Anny Przybylskiej nie ukrywa powodu hospitalizacji, jednak może liczyć na pomoc bliskich. Jarosław Bieniuk czuwa blisko niej.

Mama Anny Przybylskiej zaraziła się koronawirusem

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po walce z nowotworem. Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem i wywróciła świat polskiego show-biznesu do góry nogami. Od tego momentu jej partner Jarosław Bieniuk stanął przed zadaniem samotnego wychowywania ich trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.

Emerytowany piłkarz mógł liczyć na pomoc bliskich, w szczególności rodziców oraz teściów, którzy, jak tylko zaszła potrzeba opiekowali się ich pociechami. Krystyna Przybylska aktywnie uczestniczyła w wychowywaniu wnuków, czym utworzyła bardzo silną więź rodzinną. Pod koniec stycznia wspólnie świętowali dzień babci.

Niestety niedawno nadeszły znacznie gorsze chwile w życiu mamy Anny Przybylskiej. Pod koniec lutego podała dwie bardzo smutne informacje. Pierwszą była śmierć jej męża Benedykta Wietrzykowskiego, ojczyma Anny, który zmarł w wieku 82 lat. Następnie Krystyna Przybylska zdradziła w mediach społecznościowych, że zaraziła się koronawirusem. W rozmowie z Na żywo powiedziała, że musiała poddać się hospitalizacji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus – czytamy w tygodniku.

Jarosław Bieniuk pomaga mamie Anny Przybylskiej

Chociaż Krystyna Przybylska przeżywa zdecydowanie gorsze chwile swojego życia, to cały czas może liczyć na wsparcie ukochanej rodziny. Podobnie jest w przypadku Jarosława Bieniuka. Emerytowany obrońca Lechii Gdańsk zdradził w rozmowie z Plejadą, że jest w ciągłym kontakcie z Przybylską i ma w nim zapewnione wsparcie.

– Jestem w stałym kontakcie z babcią Krysią i zawsze może liczyć na moje wsparcie – powiedział Jarosław Bieniuk.

Na początku lutego piłkarz opublikował na Instagramie zdjęcie, które wywołało łzy u wielu internautów. Widniała na nim jego zmarła partnerka w towarzystwie wspominanego wówczas aktora Krzysztofa Kowalewskiego, który zmarł na początku lutego.

Mamy nadzieję, że Krystyna Przybylska jak najszybciej wróci do pełni sił i zdrowia. Pomoc Jarosława Bieniuka, jest nieoceniona. Partner Anny Przybylskiej potwierdza po raz kolejny, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Zobacz zdjęcia:

Jarosław Bieniuk
fot. TRICOLORS/East News

Jarosław Bieniuk pomaga mamie Anny Przybylskiej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Babcia jego córeczki, Oliwii leży w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułDieta Hashimoto – co jeść, a co wykluczyć?
Następny artykułNajlepsze zabiegi proteinowe dla włosów naturalnych
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl