Jarosław Bieniuk znowu zostanie ojcem. Wdowiec po Annie Przybylskiej wychowuje trójkę ich dzieci, a wkrótce będzie musiał zmierzyć się z nowymi obowiązkami. Teraz po raz pierwszy skomentował ciążę swojej partnerki. Nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana – powiedział portalowi Jastrząb Post.

Niedawno na jaw wyszła informacja o tym, że partnerka piłkarza jest w ciąży. Do mediów trafiły przykre słowa, jakie miała wypowiedzieć na temat planowanego macierzyństwa. Jej wyznaniem zaskoczony był sam Jarosław Bieniuk, który postanowił skomentować sprawę swojego ponownego ojcostwa.

Jarosław Bieniuk znowu zostanie ojcem

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wkrótce zostaną rodzicami. Tata trójki dzieci nie ukrywa, że decyzja o nowym związku nie była łatwa, ale nie spodziewał się, że jego partnerka może wypowiedzieć się w tak gorzkich słowach. Jak pisze pudelek.pl, kobieta wyznała, że jest gotowa wychowywać dziecko samotnie.

– Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy – mówił dla portalu Jastrząb Post.

jarosław bieniuk
kadr z programu Dzień Dobry TVN

Piłkarz był wstrząśnięty słowami partnerki. Z jego wypowiedzi wynika, że zamierza angażować się w wychowywanie dziecka. Wcześniej w mediach pojawiały się informacje, że zdaniem Martyny Gliwińskiej Bieniuk uznał ciążę za problem.

Kim jest Martyna Gliwińska?

Martyna Gliwińska jest dekoratorką wnętrz i pojawiła się w życiu Jarosława Bieniuka dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Dzieci aktorki i piłkarza miały szybko zaakceptować nową wybrankę taty. Dość szybko zaczęły pojawiać się jednak informacje o kryzysie w związku, a jak pisze pudelek.pl, kobieta miała mieć dość porównywania do zmarłej żony partnera.

Jarosław Bieniuk
instagram.com/oliwia.bieniuk

Jeśli parze uda się porozumieć to wspólnie będą wychowywali czwórkę dzieci, w tym 17-letnią Oliwię, 14-letniego Szymona i 8-letniego Jana. Jarosław Bieniuk dba jednak o prywatność, dlatego fani w najbliższym czasie raczej nie mogą liczyć na rodzinne zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Córka Katarzyny Pakosińskiej przechodzi burzliwy czas. „Czy to moje dziecko?”
  3. Metamorfoza Adele zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że jej przemiana jest wynikiem poważnej choroby
  4. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Oszukiwał żonę i dwójkę dzieci
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułElżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
Następny artykułNajinteligentniejsze znaki zodiaku. To prawdziwi geniusze!
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.