Chociaż Jarosław Bieniuk rozstał się z Martyną Gliwińską już jakiś czas temu, to w dalszym ciągu nie milkną echa ich rozłąki. Tymczasem kobieta postanowiła stanowczo zabrać głos w tej sprawie, dając do zrozumienia, że jest już zmęczona tymi pogłoskami. Przedstawiła swoje stanowisko. Padły mocne słowa.

Jarosław Bieniuk, były partner Martyny Gliwińskiej i ojciec małego Kazimierza niedawno świętował 15 urodziny swojego syna, którego matką jest Anna Przybylska. Gliwińska najwidoczniej jest zmęczona wszystkimi pytaniami na temat jego życia i postanowiła zamknąć temat całkowicie.

Martyna Gliwińska przerwała milczenie w sprawie Jarosława Bieniuka

Wszystko wskazuje na to, że Martyna Gliwińska jest całkowicie obojętna względem życia jej byłego partnera Jarosława Bieniuka. Była para doczekała się synka Kazimierza, który zamieszkuje z mamą. Kobieta już jakiś czas temu postanowiła ruszyć swoją drogą, a samodzielne macierzyństwo dodało jej wiele sił i pewności siebie. Ma już dość bycia stawianej, jako poszkodowana i cierpiąca.

– Mam już dosyć współczucia i stawiania mnie w roli tej, która cierpi. Nowy rok przyniósł mi ciekawe wyzwania i plany, które zamierzam zrealizować. Nie wtrącam się w życie innych i uważam, że każdy ma prawo do swojego szczęścia. Ja także – mówiła Martyna Gliwińska w rozmowie z pomponik.pl.

Teraz była partnerka ex-reprezentanta Polski w piłce nożnej stara się spędzać czas, jak najambitniej i wykorzystywać każdą chwilę na kształcenie się i zdobywanie nowych doświadczeń oraz inspiracji. Zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz, a teraz zajęła się również reklamą w sieci.

– Na moim profilu na Instagramie dostaję bardzo dużo wiadomości, najczęściej od młodych kobiet, podobnych do mnie – aktywnych zawodowo, spełnionych prywatnie – które wprost piszą, że jestem ich inspiracją i motorem napędowym. To bardzo pozytywnie mnie nastraja i motywuje do działania. To dla nich pokazuję piękne przedmioty, ubrania, miejsca – opowiadała Martyna Gliwińska.

Kim jest Jarosław Bieniuk?

Jarosław Bieniuk jest byłym piłkarzem i reprezentantem Polski w piłkę nożną, występującym na pozycji obrońcy. Był mężem Anny Przybylskiej, z którą ma troje dzieci: córeczkę Oliwię, oraz dwóch synów: Szymona i Jana. 

Po rozstaniu z Martyną Gliwińską związał się z Zuzanną Pactwą. Jego była partnerka doskonale radzi sobie w życiu, a poza życiem zawodowym postanowiła założyć także konto na popularnym TikToku. W tym celu zatrudniła agentkę, która pomaga rozkręcić jej markę, jednak to nie wszystko. Wraz z mamą założyła kolekcję świec zapachowych.

– Moja mama jest farmaceutką, ja urządzam wnętrza, duże znaczenie ma dla mnie aspekt estetyczny – to, co widzę, czuję. Świece są efektem połączenia naszych pasji i dobrej, wzajemnej energii. Dzięki mojej mamie idę przez życie z radością i nadzieją mimo przeciwności. Jestem jej za to wdzięczna – dodała na zakończenie Martyna Gliwińska.

Kiedy niedawno była partnerka Jarosława Bieniuka, Anna Przybylska obchodziła urodziny, piłkarz postanowił pokazać prywatne nagrania z jej udziałem. Wszystko znajdziecie >tutaj<. Przypomnijmy, że Bieniuk został jakiś czas temu oskarżony o gwałt. Jednak w tej sprawie zapadł już wyrok.

Zobacz zdjęcia:

Jarosław Bieniuk
fot. instagram.com/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska przyznała, że ma już dość bycia stawianej w roli poszkodowanej, po związku z Jarosławem Bieniukiem.

Jarosław Bieniuk
fot. instagram.com/martyna.gliwinska

Kobieta obecnie zajmuje się wychowaniem ich synka, małego Kazia, a także skutecznie rozwija swoje biznesy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułWażne informacje dla rodziców. W 2021 roku powstanie dodatkowe 25 tys. miejsc opieki dla dzieci
Następny artykułŻona Piotra Adamczyka trafiła do szpitala. Modelka zmaga się z poważną chorobą
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl