Jarosław Bieniuk udostępnił w sieci archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską. Niepublikowana wcześniej fotografia ukazała się z okazji zbliżającej się premiery filmu „Ania”. Produkcja pojawi się na wielkich ekranach już 7 października.

Bieniuk i Przybylska swego czasu byli jedną z najbardziej uwielbianych par polskiego show-biznesu. Niestety ich związek przerwała nagła śmierć aktorki spowodowana rakiem trzustki. Bliscy jednak nigdy o niej nie zapomnieli i na jej cześć postanowili włączyć się w tworzenie filmu dokumentalnego.

Film dokumentalny o życiu Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla wszystkich fanów, ale przede wszystkim dla rodziny. Ostatnie lata swojego życia aktorka spędziła z Jarosławem Bieniukiem i ich trójką dzieci: Oliwią, Szymonem i Janem. Chociaż mężczyzna zdążył ułożyć sobie już życie z kimś innym, to nigdy nie przestał wspominać o Ani.

– To niemożliwe wytłumaczyć komuś, co się czuje, jeżeli ktoś nie przeżył tego, co my. Trzeba sobie jednak radzić w codziennych sytuacjach z emocjami, smutkiem. Bywają dni gorsze i lepsze — mówił Bieniuk o stracie partnerki w wywiadzie dla „Vivy” w 2021 roku.

Aby złożyć hołd Annie Przybylskiej, Telewizja Polska w porozumieniu z bliskimi gwiazdy stworzyła film dokumentalny pt. „Ania”. Produkcja ma przybliżyć widzom postać zmarłej aktorki i pokazać ją z punktu widzenia rodziny oraz przyjaciół.

– Kochani! Nie możecie się już doczekać filmu „ANIA” ? Już nie długo, 7 października film trafi do kin. To będzie wzruszająca podróż po życiu Ani – pisał Jarosław Bieniuk na Instagramie.

Jarosław Bieniuk udostępnił zdjęcie z Przybylską

Teraz mężczyzna w ramach promocji filmu postanowił pokazać obserwatorom stare zdjęcie z Przybylską. Na czarno-białej fotografii widzimy parę spoglądającą prosto w obiektyw. Aktorka pozuje w dość nietypowy sposób i pokazuje język do apartu. Fani natychmiast zareagowali na udostępnione zdjęcie i ze wzruszeniem zaczęli wspominać Annę Przybylską.

– Kobieta niezwykła miała w sobie to coś, co mało kto ma.

– Tak brakuje tej kobiety.

– Nie dało się jej nie kochać.

– Cudowna Anula – czytamy pod postem Jarosława Bieniuka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękłaby z dumy
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić