Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jarosław Bieniuk zobaczył mural z Anią Przybylską. Skomentował go jednym słowem, łzy same napływają do oczu
Karol Osiński
Karol Osiński 09.05.2021 17:18

Jarosław Bieniuk zobaczył mural z Anią Przybylską. Skomentował go jednym słowem, łzy same napływają do oczu

Jarosław Bieniuk
fot. TRICOLORS/East News

Były polski piłkarz, a prywatnie partner Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk opublikował na swoim InstaStories wzruszające zdjęcie muralu, na którym namalowana została twarz jego zmarłej w 2014 roku ukochanej. Były reprezentant Polski w piłkę nożną podpisał zdjęcie tylko jednym słowem – Ania. Zapytał również fanów, jak im się podoba wykonana przez trójmiejskiego artystę Tuse praca.

Jarosław Bieniuk nigdy nie zapomina o swojej zmarłej partnerce i matce trójki dzieci. Tym bardziej na wiadomość o powstałym muralu na jej cześć postanowił wybrać się, by czym prędzej zobaczyć go na własne oczy. Robi wrażenie!

Mural Anny Przybylskiej

W październiku br. minie 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej, jednak echa jej sławy nie milkną do dziś. Słynna aktorka była szczęśliwą matką trójki dzieci i partnerką piłkarza Jarosława Bieniuka, na którego barkach dziś spływa ich wychowywanie.

Większość swojego życia Przybylska spędziła w Trójmieście, gdzie się urodziła, a także zmarła. W Polsce powstaje coraz więcej projektów, upamiętniających postać słynnej aktorki. Jednym z nich jest mural, który powstał na Gdańskim Wrzeszczu przy ul. Partyzantów 24.

Jego autorem jest Piotr „Tuse” Jaworski, absolwent gdańskiego wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych, którego profil oznaczył Jarosław Bieniuk na opublikowanym na InstaStories zdjęciu. Były piłkarz odwiedził miejsce, w którym znajduje się dzieło.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na fotografii widać, jak sportowiec stoi ustawiony tyłem do kamery i wpatruje się w podobiznę swojej zmarłej partnerki. Do zdjęcia dodał podpis „Ania”, a także zadał fanom pytanie, jak im się podoba mural.

Fani zachwyceni muralem Anny Przybylskiej

Tego typu prace są najlepszym dowodem na to, jak wielkie zasługi przyniosła Anna Przybylska dla Trójmiasta. Jednak nie można zapominać, że Jarosław Bieniuk również przez wiele lat przynosił chlubę dla Gdańska, reprezentując tamtejsze kluby piłkarskie, ale również, występując w kadrze narodowej.

Zdjęcie muralu udostępnił na swoim profilu także sam wykonawca Tuse, pod którym można znaleźć mnóstwo komentarzy schlebiających jego twórczości i umiejętnościom odtwarzania podobizn znanych osób.

Piękna kobieta, w dodatku z trójmiasta, mijałem dzisiaj twoją pracę samemu jadąc do pracy, świetnie wyszło,

I właśnie dlatego Gdańsk jest taki piękny, bo mieszka w nim człowiek z pasja i robi to co lubi! Mega!,

Uwielbiałam Anię. Należał się jej ten mural. Dobra robota – pisali podekscytowani internauci.

Zdarzyły się również komentarze, w których użytkownicy Instagrama sugerowali, że artysta dodał Ani Przybylskiej zbyt wiele kilogramów. Tak czy inaczej, wyszło naprawdę znakomicie.
Zobacz zdjęcia:
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Tuse Jaworski (@tuse77)

W Gdańsku powstał mural upamiętniający Annę Przybylską.

Jarosław Bieniuk
fot. instagram.com/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk przybył pod mural swojej zmarłej ukochanej. Był nim wyraźnie zadowolony.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl