Jarosław Boberek uznawany jest za jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Mimo to, jako aktor nie-dubbingowy, kojarzony jest przede wszystkim z jedną rolą – posterunkowego w kultowej „Rodzinie zastępczej”. Jak dziś wygląda aktor i czym się obecnie zajmuje? 

Jak zmienił się Jarosław Boberek?

Od premiery „Rodziny zastępczej” minęły prawie 23 lata. Choć serial zniknął z anteny ponad dekadę temu, część pojawiających się na ekranie aktorów i aktorek po dziś kojarzy się przede wszystkim z kultową produkcją.

Do tego grona należy między innymi Jarosław Boberek – mimo że aktor pojawiał się na deskach stołecznych teatrów jeszcze w latach 90. (w niektórych gra zaś również współcześnie), przez lata kariery pojawił się zaś w wielu filmach i serialach, wciąż bywa rozpoznawany jako policjant z „Rodziny zastępczej”.

Wśród innych produkcji Boberka wskazać można również „Wiadomość z drugiej ręki”, „13 posterunek”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” czy „Watahę”.

Głosem artysty przemówiły z kolei setki najróżniejszych postaci, w tym między innymi król Julian z „Madagaskaru” czy Kaczor Donald z „Kaczej paczki”. Jarosław Boberek realizuje się także jako reżyser dubbingu (stworzył chociażby polską wersję „Disco robaczków”).

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak jednak wygląda dziś, lata po zakończeniu emisji „Rodziny zastępczej”? Najnowszą odsłonę aktora zobaczyć można między innymi w zwiastunie jego ostatniego filmu – „The End”.

Poznajecie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem

Redaktor