Jarosław Jakimowicz zabrał głos w kwestii poglądów swojego syna. 20-letni Jovan Jakimowicz w mediach społecznościowych nie kryje swojego poparcia dla strajkujących kobiet i sam bierze udział w protestach. Co na to jego słynny tata, który jak wszystkim wiadomo, ma w tej sprawie zupełnie inne zdanie? Jak się okazuje, gdy zobaczył zdjęcie z demonstracji, powiedział tylko jedno.

Jarosław Jakimowicz to nie tylko aktor, ale również prezenter Telewizji Polskiej. Gwiazdor nierzadko, w wyraźny sposób, podkreśla swoje poglądy polityczne, które jak się okazuje, są zupełnie inne od tych, które wyznaje jego 20-letni syn. Nikt nie spodziewał się, jak słynny tata zareaguje na jego udział w strajku kobiet.

Jarosław Jakimowicz o protestach kobiet

Jarosław Jakimowicz nierzadko wygłasza zdanie na temat tego, co dzieje się w Polsce i śmiało manifestuje w mediach społecznościowych swoje poglądy. Teraz aktor i prezenter postanowił skomentować ostatnie protesty kobiet. 

W 100 proc. rozumiem poparcie ludzi znanych dla tych, którzy nie zgadzają się z orzeczeniem TK, ale zero reakcji na to, jak dewastuje się kościoły, nie mieści się w głowie! Czyli te zdjęcia z Pasterki, koszyczki na Wielkanoc, to zwykła gra o like!? – czytamy na grafice opublikowanej przez Jarosława Jakimowicza w mediach społecznościowych. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W kolejnych postach prowadzący programu W kontrze, na swoim profilu na Instagramie, podziękował straży narodowej i podkreślał swój punkt widzenia. Nagle na Instagramie jego syna pojawiło się zdjęcie ze strajku. Jak się okazuje, Jarosław Jakimowicz miał mu do powiedzenia tylko jedno.

  1. Nie żyje ukochana polska aktorka i piosenkarka. Miała 62 lata
  2. Decyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotu
  3. TVP bije na alarm. Wykryto niebezpieczeństwo, skutki mogą być opłakane

Jarosław Jakimowicz o udziale syna w strajku kobiet

Nie od dziś wiadomo, że Jarosław Jakimowicz i jego syn Jovan Jakimowicz w wielu kwestiach mają zupełnie inne poglądy. Kiedy aktor zobaczył zdjęcie swojego dziecka ze kobiet, skomentował to jednym zdaniem: uważaj Synek na siebie – napisał pod zdjęciem.

– Po ukazaniu się zdjęć mojego syna na demonstracjach zadzwoniłem do niego i pierwsze, o co spytałem to, czy wszystko ok i czy nic mu się nie stało – czytamy na fakt.pl.

Poprosiłem tylko o jedno. Nie daj się sprowokować, bo ci, którzy to organizują, będą próbować zagrać na tzw. naszej różnicy zdań – dodał. 

W rozmowie z Faktem prezenter podkreślił, że jego syn również jest przeciwny dewastacji kościołów, a także, że szanuje decyzje, wybór i bunt 20-latka, bo w jego wieku, był dokładnie taki sam.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jarosław jakimowicz
Fot. jaroslaw.jakimowicz, Instagram

Jarosław Jakimowicz nie kryje swoich poglądów. Ostatnio w mediach społecznościowych podziękował straży narodowej.

jarosław jakimowicz
Fot. jovanjakimowicz

20-letni syn Jarosława Jakimowicza ma odmienne zdanie i bierze udział w strajku kobiet. Jak się okazuje, ojciec szanuje jego decyzje.

jarosław jakimowicz
Fot. jaroslaw.jakimowicz, Instagram

Jak widać mimo odmiennych poglądów, obaj panowie mają do siebie ogromny szacunek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsi
  2. Był prezesem TVP. Nie żyje. Nikt nie wiedział, że był zakażony. Tysiące osób w żałobie. Otrzymał medal za rozwój popularnego wśród turystów regionu
  3. Maciek: „Jeśli nie jesteś gotowa zostać w domu i nie pracować, nie jesteś prawdziwą kobietą. Ktoś musi gotować i sprzątać”
  4. Ważne: Minister Zdrowia przekazał kilka minut temu. Właśnie ogłosił co z obostrzeniami
  5. Sprzed chwili: Trwa konferencja Premiera, zapadła ostateczna decyzja ws. 1 listopada, już wszystko jasne
  6. Łzy same ciekną po policzkach. Dziennikarz TVN nagrał filmik przy grobie swojego dziecka, ma ważną wiadomość
  7. Zostały Ci obierki po ziemniakach z obiadu? Nie wyrzucaj, zrobisz z nich obłędne frytki, będą prosić o więcej

źródło: Fakt.pl, Instagram

 

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.