Jarosław Jakimowicz niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje swoim zachowaniem czy wypowiedziami. Swego czasu było o nim naprawdę głośno, ale od niedawna aktor wydawał się nieco spuścić z tonu i omijać skandale szerokim łukiem. Jak się teraz okazało… do czasu.

Aktor wrzucił do sieci obszerny wpis, uderzając w dziennikarzy. Przy okazji opublikował zastanawiający kolaż.

Oburzający wpis Jarosława Jakimowicza

Jakimowicz przyzwyczaił opinię publiczną do tego, że nie stroni od bezpośrednich, często kontrowersyjnych wypowiedzi. Mówi co myśli i mierzy się z konsekwencjami. Nic dziwnego, że staje się powodem wielu dyskusji, a nawet sporów. Tym razem pokazał na swoim Instagramie kolarz wykonany przez „tygodnik Nie”. 

Na zdjęciu widać twarz Jakimowicza doklejoną do ciała prowadzącego „Uwaga! TVN”. 

– Tygodnik NIE, o którym myślę, co myślę, popełnił kilka kolaży. Jestem bohaterem jednego z nich. Uśmiałem się – Jakimowicz prowadzący Uwagę. Bardzo chętnie. Jak tylko będzie taka okazja, jestem na tak – napisał pod zdjęciem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Następnie aktor nawiązał do materiału na jego temat i przyznał złożył w jego sprawie pozew do sądu.

– Po skandalicznym materiale, który zrobili na mój temat, doczekali się pozwu sądowego. Nie mam najmniejszych szans na ugranie czegokolwiek, bo bronią się, że pokazując mnie na filmikach, ale nie podając nazwiska, nie wskazują mnie jako sprawcy. KOMEDIA‼️ Krajowa rada radiofonii odpowiedziała, że z materiału nie wynika, że chodzi o moją osobę. ALE SZAMBO‼️ – kontynuował.

Wygląda na to, że im dalej w las, tym Jakimowiczowi bardziej puszczały nerwy. Na sam koniec posłał kilka obelg pod adresem dziennikarzy, podkerślając przy okazji, że nikt nie chce mu udzielić pomocy.

– Zwróciłem się również do RPO o pomoc, ale nie może mi takowej udzielić bo jak napisał, żadna prokuratura w Polsce nie prowadzi postępowania w mojej sprawie. Czyli domyślacie się Państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. ŚPIESZCIE SIĘ SZMACIARZE ZADAWAĆ PYTANIA – dodał.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Syn Krawczyka zaśpiewa razem z Wiśniewskim, Sławomirem i największymi polskimi gwiazdami
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji

Źródło: Instagram