Długo nie było wiadomo, gdzie wyjechał Jarosław Kaczyński. Okazało się, że Przewodniczący Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych przebywa obecnie na urlopie. Dziennikarze dotarli do informacji, gdzie spędza wakacje.

Jarosław Kaczyński wyjechał na urlop. Miejsce, gdzie przebywa, bardzo długo pozostawało nieznane. Reporterzy „Faktu” dotarli jednak do kluczowych informacji.

Wygląda na to, że wiceprezes Rady Ministrów na wakacje wybrał spokojne, ciche miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku. Zdecydował się na urlop na łonie natury. Zamierza też odwiedzić jeszcze kilka zakątków w Polsce.

Kaczyński na urlopie w malowniczych lasach

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jarosław Kaczyński spędza urlop w Borach Tucholskich. Te słyną z pięknych widoków i ciszy. Jak się okazuje, polityk spędza czas między innymi z europosłem Joachimem Brudzińskim.

Po wizycie w Borach Tucholskich lider PIS zamierza pojechać w jeszcze kilka miejsc, ale tylko nieliczni znają dokładną listę. Informator „Faktu” wspomniał jednak, że prawdopodobnym celem jest południe Polski.

Jarosław Kaczyński póki co spędza urlop, piekąc kiełbaski nad ogniskiem i grillując, ale „Rzeczpospolita” dotarła do informacji, że oprócz błogiego relaksu planuje też zajmować się aktualnymi sprawami politycznymi.

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję. Twierdzi, że PiS niedługo odda władzę