Jarosław Kret opublikował w mediach społecznościowych wstrząsające nagranie. Na wideo widać, jak prezenter cały się trzęsie i ciężko oddycha. Niestety, wszystko wskazuje na to, że stan dziennikarza jest bardzo poważny. Opis, który został zamieszczony pod nagraniem, mówi sam za siebie.

Jarosław Kret przechodzi bardzo ciężkie chwile, a na oficjalnym fanpage’u dziennikarza na Facebooku właśnie pojawiło się nagranie. Kilka dni temu, w rozmowie z Polsat News, prezenter poinformował, że prawdopodobnie ma koronawirusa, ale czeka jeszcze na wyniki testu. Niestety, sprawdziły się najgorsze przypuszczenia. To, co widać na zamieszczonym wideo, poraża.

Jarosław Kret opublikował wstrząsające nagranie

Na Facebooku Jarosława Kreta pojawiło się wstrząsające nagranie, które z pewnością zaniepokoiło wielu fanów prezentera, i nie tylko. Na filmiku widzimy, jak dziennikarz cały oblany zimnym potem trzęsie się w swoim łóżku, ciężko oddycha i okropnie kaszle. Niestety, wiele wskazuje na to, że jego stan jest poważny. Jarosław Kret postanowił zaapelować do swoich fanów.

PRZESTROGA!!! Dbajcie o siebie!!!! COVID to potworne świństwo – napisał pod opublikowanym filmem Jarosław Kret.
 
Na nagraniu prezenter nie był w stanie nic powiedzieć. W rozmowie z Polsat News dziennikarz opowiedział o objawach, które wzbudziły w nim niepokój
Jarosław Kret ma koronawirusa
 
Jarosław Kret ma koronawirusa. Kilka dni temu, w rozmowie z Polsat News, kiedy jeszcze oczekiwał na wynik testu, powiedział, jak się czuł.
 
– Nagle złapała mnie gorączka i dreszcze. Następnego dnia nie miałem siły wstać z łóżka. Straciłem smak i węch. Przychodzą na mnie fale dreszczy, potem fale gorączki, potem znowu zimno. Wyprawa do WC jest jak wejście na Kilimandżaro – powiedział Jarosław Kret.
 
Niestety, wiele wskazuje na to, że Jarosław Kret przechodzi zakażenie naprawdę poważnie. Prezenterowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ NAGRANIE:

Jarosław Kret ma koronawirusa. Prezenter opublikował w mediach społecznościowych wstrząsające wideo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zatańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”, zachorowała. Wiemy, jak Lipka się czuje, wspiera ją ukochany pies
  2. Możesz mieć Covid-19 jeśli masz nietypowy objaw i niedawno byłeś za granicą. Lepiej od razu iść do lekarza
  3. Agata: „Byłam u ginekologa i myślałam, że się rozpłaczę. Nie spodziewałam się, że usłyszę od niego podobne słowa”
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Kobieta zauważyła na swoim ciele niewielkie wklęśnięcie. Diagnoza okazała się druzgocącą, teraz ostrzega innych
  6. Ważyła prawie 100 kg, a schudła, wciąż jedząc hamburgery i pizzę. Teraz zdradza sekret swojej metamorfozy

źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułZatrważające wiadomości. Polsat dzisiaj przekazał je Polakom
Następny artykułCzy z powodu nauki zdalnej uczniowie powinni dostać dofinansowanie na sprzęt i internet?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.