Jarosław Kret przyznał, jak potwornie cierpi z powodu koronawirusa. Około półtora miesiąca temu dowiedzieliśmy się, że słynny pogodynek w bardzo ciężki sposób przechodzi chorobę COVID-19. Jak się okazało, tuż po zakażeniu dopadło go bardzo rozległe zapalenie płuc: –Nigdy w życiu tak ciężko nie chorowałem – mówi w rozmowie z Super Expressem i prosi, by wszyscy zachowali ostrożność. 

Jarosław Kret nie umiał wskazać, gdzie się zakaził. Jak opowiada Super Expressowi, po prostu dostał pewnego wieczoru gorączki prawie 40 stopni, a konsekwencje zakażenia ciągną się za nim do dziś.

Jarosław Kret bardzo ciężko przeszedł koronawirusa

Pogodynek w rozmowie z Super Expressem przyznał, że zakażenie dosłownie powaliło go na łopatki a w wyniku tego, że nie miał na nic siły, nie przygotowywał sobie jedzenia. Schudł 10 kg.

-Miałem bardzo ostry stan covidowy i w wyniku tego przyszło zapalenie płuc też bardzo ciężkie, rozległe i masywne. Wychodzę z tego. Muszę do końca tygodnia siedzieć w domu. Ale jestem pod opieką lekarzy. Bez przerwy mam jakieś badania, co drugi dzień – opowiada pogodynek w rozmowie z SE.

Jarosław Kret przyznaje, że tak ciężką chorobę przeszedł pierwszy raz w życiu, mimo zagrożenia, nie został jednak zabrany do szpitala:

– Nigdy w życiu tak ciężko nie chorowałem. To już od lekarzy słyszałem, że ja byłem na krawędzi… Nie wiem więc, dlaczego nie wzięto mnie do szpitala – przyznaje Kret.

  1. Ilu mężów miała Małgorzata Rozenek? Prawda zaskakuje, ślub z Radosławem nie był drugi
  2. Druzgocąca wiadomość, Meghan Markle straciła dziecko. Pierwszy raz powiedziała o tragicznych wydarzeniach
  3. Co dalej z zasiłkiem opiekuńczym? Jest odpowiedź premiera, bardzo ważna wiadomość dla każdego rodzica

Jarosław Kret o osłabieniu organizmu

Jarosław Kret przyznał, że w trakcie choroby nie miał na nic sił. Pogodynek zapewnia, że bardzo uważał i stosował się do zasad reżimu sanitarnego. Mimo tego nie udało mu się uniknąć zakażenia:

– Ja nie lekceważyłem wirusa, ale nasza praca dziennikarska wymaga kontaktu z ludźmi. Nawet nie wiem, kiedy się zaraziłem. Nagle dopadła mnie gorączka podchodząca pod 40 stopni, niewiele pamiętam z reszty dni. Leżałem, będąc w kontakcie z lekarzami. Czekałem, aż przejdzie – opowiada Kret.

Jarosław dodaje także, że bardzo schudł:

– Człowiek nie ma na nic sił. Ja tylko piłem wodę i prawie nic nie jadłem. Schudłem 8 albo 10 kilo. Zrobienie sobie kanapki? To w ogóle nie wchodzi w grę. Człowiek jest tak dobity tym COVIDEM, że  ja myślałem, żeby tylko dotrzeć do łazienki i jakoś z niej wrócić. Ja byłem w takim stanie – przyznaje w rozmowie z SE.

Dziennikarz ma ogromną nadzieję, że szybko wróci do siebie i do swojej ukochanej pracy. Patrząc na swoje doświadczenia, Kret zaapelował do czytelników Super Expressu:

-Życzę wszystkim zdrowia! Uważajmy na siebie! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jarosław Kret
Fot. Screenshot Jarosław Kret, Facebook

Jarosław Kret za pomocą swoich social mediów przekazywał, że czuje się naprawdę źle.

jarosław kret
fot.instagram.com/jarekkret

Pogodynek chorował przez półtora tygodnia. Wciąż pozostaje pod opieką lekarzy. 

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Anna Lewandowska szczotkuje pośladki na Instagramie. Wszystko pokazała (FOTO)
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
  4. Wiceminister edukacji ujawnił plan powrotu do szkół. Wszystko ma związek ze zmianą terminu ferii, ważna wiadomość dla każdego rodzica
  5. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała rodzinne zdjęcia, internauci liczą jej dzieci
  6. Golden retriever zgubił się w lesie. Rok później zdarzył się prawdziwy cud
  7. Joanna Jędrzejczyk w skąpym bikini przy basenie. Gwiazda MMA w ponętnej odsłonie (FOTO)

Źródło: se.pl

 

 

Poprzedni artykułKsiądz napisał list do rodziców uczniów. Po przeczytaniu jego treści, przeżyli wstrząs. Rozpoczęli interwencję
Następny artykułDariusz Piontkowski zabrał głos ws. uczniów. Padła konkretna data, wszyscy rodzice powinni wiedzieć
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl