Bardzo popularny polski dziennikarz, prowadzący obecnie swoje autorskie studio nagraniowe i platformę audio-video o nazwie Voice House, Jarosław Kuźniar opublikował na swoim Twitterze selfie, które ukazało jego wielką metamorfozę. Zmienił się nie do poznania. 

Jarosław Kuźniar bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a Twitter jest jednym z jego ulubionych. To właśnie tam zamieścił zdjęcia z wycieczki do Gruzji, a jedno z nich zdecydowanie zaskoczyło.

Jarosław Kuźniar przeszedł wielką metamorfozę

Nazwisko Kuźniar jest popularne w całej Polsce. Dziennikarz przez wiele lat gościł na ekranach oraz w radiach w milionach domów, gdzie dał się poznać z niezwykle profesjonalnej strony.

Pracował m.in. dla Radiowej Trójki, Radia ZET, TVN 24, TVN, oraz Onetu. Obecnie skupia się na kreowaniu prywatnej marki medialnej Kuźniar Media. Samego siebie nazywa multiinstrumentalistą.

Niezwykle wszechstronny i utalentowany dziennikarz na bieżąco publikuje zdjęcia i posty w mediach społecznościowych, które uważa za teraźniejszość i przyszłość dziennikarstwa. Ostatnio wybrał się na wycieczkę do Gruzji, skąd podzielił się kilkoma fotografiami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jedno z nich może szczególnie zaskakiwać. Mowa o opublikowanym selfie, które ukazało jak bardzo zmienił się na przestrzeni lat. Jego ciemne włosy i broda zdecydowanie posiwiały, a on sam zażartował, że od jakiegoś czasu ubiera koszulkę pod kolor włosów.

Kariera Jarosława Kuźniara

Kuźniar to niezwykle pracowity i zaradny człowiek. Pierwsze kroki w dziennikarstwie zaczął stawiać w wieku 15 lat. Jego pierwszymi pracodawcami były stacje: Radio Sudety, oraz Telewizja Sudecka.

Po jakimś czasie przeniósł się do wrocławskiego oddziału Polskiego Radia, skąd w 1999 roku przeprowadził się do Warszawy. Tam rozpoczęła się jego przygoda z Programem III Polskiego Radia.

W Radiu ZET przez pięć lat przygotowywał popołudniowe wiadomości, oraz był prowadzącym Wydarzeń Dnia. Ma także doświadczenie w piśmie, gdyż przez ponad rok pisał felietony dla magazynu Dlaczego, a także przeprowadzał wywiady dla Wprost.

Droga zawodowa poprowadziła go kolejno do TVN24, oraz TVN, skąd fani mogą kojarzyć go z prowadzenia programu X Factor. Następnie przeniósł się do Onet, gdzie pracował do czerwca 2020 roku.

Zobacz zdjęcie:

Jarosław Kuźniar przeszedł niesamowitą metamorfozę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażający widok nieba w stolicy. Mieszkańcy wyglądają przez okna, ludzie zatrzymują się na ulicy
  2. Lewandowski nagle zabrał głos. Przekazał kibicom zdumiewającą wiadomość
  3. Dworczyk przekazał niebywałą wiadomość. Gorszych wieści nie mogliśmy się spodziewać

Źródło: twitter.com, pl.wikipedia.org

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl