Twoim noworocznym postanowieniem jest piękne i jędrne ciało? Opracuj plan, jak osiągnąć ten cel i najlepsze możliwe efekty. Na dole przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym niż niedługo będziesz mogła cieszyć się piękną skórą – bez cellulitu.

1. Słuchaj swojego ciała.

Jeśli chodzi o ćwiczenia – to jest coś, co każdy powinien zrobić. Czasami po prostu uprawiaj jogę i rozciągaj się, a innym razem odpocznij. Ćwiczenia, tak jak życie, powinny być pełne równowagi.

2. Wybieraj spacer.

Chodzenie to jeden z najlepszych sposobów na poruszenie ciała. W przeciwieństwie do treningu metabolicznego, chodzenie powoduje niewielki stres związany z treningiem, co skutkuje wyższym współczynnikiem spalania tłuszczu. Dzieje się tak, ponieważ ćwiczenia o niskiej intensywności, takie jak chodzenie bazuje bardziej na tłuszczu, niż zapasach kalorii. Ponadto, gdy kobiety chodzą, nasz głęboki tłuszcz brzuszny jest pierwszym, który spalamy. 

Zamiast autobusu, czy samochodu wybieraj więc spacer. Po takim czasie spędzonym na świeżym powietrzu będziesz także zdecydowanie lepiej spać!

3. Stwórz plan.

Stwórz konkretny plan z celami, które są realistyczne i osiągalne. Jeśli stworzysz plan i naprawdę się mu poświęcisz, rezultaty będą szybko widoczne.

5. Ćwicz rano.

Będziesz miała więcej energii przez cały dzień!

6. Rozciągaj się.

Najlepiej dwa razy dziennie. Szybko zauważysz różnice w samopoczuciu i wyglądu Twojego ciała.

Poprzedni artykułGrała policjantkę w W11. Wiemy, jak dzisiaj wygląda Joanna Czechowska, jej zdjęcia robią furorę
Następny artykułOdchudzające koktajle – proste przepisy, które warto wprowadzić do swojej diety
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.