Lelum.pl

fot. Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, http://www.bemowo.e-bp.pl, CC BY-SA 2.5 , via Wikimedia Commons link do licencji: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/

Jego hity zna każdy Polak, Marek Gaszyński w ciężkim stanie trafił do szpitala. „Otoczmy go dobrymi myślami”

9 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Właśnie przekazano dramatyczne wieści na temat wybitnego polskiego artysty. Marek Gaszyński w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Właśnie przekazano dramatyczne wieści na temat wybitnego polskiego artysty. Marek Gaszyński w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Informacje na temat stanu zdrowia tekściarza przekazała jego bliska przyjaciółka Grażyna Orlińska. Poetka zaapelowała o wsparcie i przesyłanie pozytywnej energii.

Marek Gaszyński trafił do szpitala

Przyjaciółka artysty zamieściła poruszający post na swoim profilu na Facebooku, w którym poinformowała o tym, co przytrafiło się wybitnemu polskiemu tekściarzowi. Marek Gaszyński przebywa obecnie w szpitalu, gdzie trafił w ciężkim stanie.

Poetka Grażyna Orlińska poprosiła wszystkich fanów talentu dziennikarza o słowa otuchy i otoczenie go pozytywnymi myślami. Kobieta nie ukrywa, że stan autora licznych przebojów jest naprawdę ciężki.

Marek Gaszyński – gigant polskiego tekściarstwa, autor niezliczonej ilości przebojów i wielu książek, przeuroczy gawędziarz, mistrz dowcipu i celnej pointy, żywa encyklopedia piosenki…potrzebuje naszego mentalnego wsparcia. Jest w szpitalu, w ciężkim stanie… Otoczmy go dobrymi myślami… Marku, Przyjacielu – to nieprawda, że nie ma ludzi niezastąpionych. Wracaj…proszę, wracaj… – napisała Grażyna Orlińska na swoim profilu na Facebooku.

Marek Gaszyński jest twórcą najwybitniejszych polskich przebojów

Tekściarz ma na swoim koncie takie kultowe utwory, jak między innymi „Sen o Warszawie”, „Gdzie się podziały tamte prywatki” czy „Nie zadzieraj nosa”. W czasie swojej sukcesywnej kariery współpracował z najsłynniejszymi polskimi muzykami.

Dodatkowo Marek Gaszyński od lat realizował się jako dziennikarz i z powodzeniem prowadził audycje muzyczne Polskiego Radia. Pisał również związane z tą tematyką artykuły, które były publikowane w prasie codziennej i muzycznej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Warszosław Kmita. Aktor odszedł w wieku 79 lat w wyniku choroby
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Rozenek wykonała poruszający gest. Wszystko, gdy mówili o żonie Kubackiego
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Viki Gabor w tlenionych blond włosach. 15-latka kompletnie zmieniła wizerunek, nawet Edyta Golec zareagowała
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]