Dziś na antenie Telewizji Polskiej transmitowany był koncert „Roztańczony Narodowy”. W ramach tego wydarzenia pojawiły się największe gwiazdy muzyki rozrywkowej w naszym kraju. Na scenie nie mogło więc też zabraknąć najsłynniejszych, muzycznych braci. Show skradła jednak żona jednego z nich, Edyta Golec.

Przed folkowym zespołem grali już naprawdę wyjątkowi artyści, chociażby Maryla Rodowicz. Publiczność była już więc rozgrzana, ale „Golec uOrkiestra” sprawiła, że wszyscy zebrani bawili się jeszcze energiczniej.

Edyta Golec zachwyciła na „Roztańczonym Narodowym”

Zespół „Golec uOrkiestra” od lat kojarzył się głównie z braćmi, Pawłem i Łukaszem. Przy okazji niesłusznie nie doceniano wkładu żony jednego z nich, Edyty, która wspaniale gra na altówce, nadając utworom kapeli wyjątkowego brzmienia. To właśnie dzięki jej wirtuozerii hity na Stadionie Narodowym wybrzmiewały z dodatkową mocą.

W odpowiednich momentach dołączała także swój wokal, który świetnie kontrastował z mocniejszymi głosami mężczyzn. Zespół zagrał wyjątkowo taneczny, wręcz dyskotekowy przebój pod tytułem „Górą Ty”. Warto przypomnieć, że utwór powstał we współpracy z producentem Gromeem oraz raperem Bedoesem.

Zresztą, Edyta Golec nie imponowała tylko swoim talentem muzycznym. Świetnie także wyglądała. Co wobec tego miała na sobie? Założyła czarną bluzkę, która odkrywała jej dekolt i eksponowała ramiona. Nie można było jednak określić jej mianem wyzywającej, gdyż stylizacja była szykowna i elegancka. Do tego dołożyła błyszczącą spódnicę o niejednolitej długości, zakończonej falbanką. Śmiało można powiedzieć, że była to iście sylwestrowa kreacja.

Kto jeszcze pojawił się tego wieczora na scenie? Publiczność zabawiali także: Zenek Martyniuk, Sławomir, Cleo czy Dawid Kwiatkowski. Zresztą, nie tylko publiczność, ponieważ na przebitkach było widać, że świetnie bawi się także prezes stacji, Jacek Kurski, który był wraz ze swoją żoną.

Edyta Golec
fot. kadr z programu „Roztańczony Narodowy” na antenie TVP
Edyta Golec
fot. kadr z programu „Roztańczony Narodowy” na antenie TVP

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl