Jelonek ukazany na zdjęciu, które obiegło internet poruszył miliony serc na całym świecie. Maluch pomylił sztucznego jelenia ze swoją mamą. Wzruszające zdjęcie to najlepszy dowód na to, że człowiek powinien bardziej szanować naturę…

Mały jelonek przytulony do sztucznego jelenia to widok, który nie jest ani trochę przyjemny. Biedne zwierzę wygląda na przestraszone i tuli się do atrapy jelenia, który najwyraźniej przypomina mu mamę. Zdjęcie obiegło cały internet i oburzyło wielu miłośników zwierząt. Dlaczego?

Jelonek pomylił sztucznego jelenia z mamą

To zdjęcie powinien zobaczyć każdy, kto uważa, że polowania na dzikie zwierzęta powinny być legalne. Wystrzeliwanie dzikiej zwierzyny kiedyś miało mieć swoje uzasadnienie w regulacji ilości osobników w lasach, obecnie jednak uważa się, że polowania nie mają żadnego udowodnionego naukowo celu. Jednak myśliwi nadal uparcie walczą o prawo do zabijania zwierząt dla tradycji. To zdjęcie może zmienić pogląd wielu osób na kwestię polowań.

Maleńki jelonek przedstawiony na zdjęciu jest wyraźnie przerażony. Przytula się do czegoś, co przypomina dorosłego osobnika jelenia. Atrapę zwierzęcia pomylił prawdopodobnie z własną mamą. Zagubiony zwierzak wygląda na naprawdę przestraszonego, nic więc dziwnego, że jego widok złamał serca milionom internautów. Zwłaszcza, że sztuczny jeleń to tarcza do trenowania celności używana przez myśliwych.

Internauci przeciwko polowaniom

Pod zdjęciem zwierzątka szybko pojawiły się komentarze osób będących przeciwko polowaniu

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Co za ból czuję, widząc niewinność tego maleństwa i zło ludzkich istot.

– Przecież on umrze, jeśli matka go nie nakarmi. Czy ktoś wie, czy go uratowano?

– Brak słów…

– Taki dzielny! Biedna istota, taka bezradna…

– Człowiek jest straszną istotą… Mam złamane serce.

Wstydzę się mojego gatunku!

Zdjęcie wywołało falę skrajnych komentarzy w internecie. Komentujący podzielili się na tych broniących myśliwych i obrońców zwierząt. Jak na razie nie udało się jednak ustalić, co się stało później. Nie wiadomo, kto wykonał zdjęcie i czy maleńki jelonek został uratowany. Myśliwi wciąż mają się świetnie i aktywnie polują na dziką zwierzynę w lasach. Miejmy nadzieję, że najczarniejszy scenariusz nie spełnił się i maluchowi udało się odnaleźć mamę…

ZOBACZ ZDJĘCIE JELONKA:

jelonek
instagram.com/animanaturalis

To zdjęcie małego jelonka rozdarło serca internautów. Do tej pory nie wiadomo, czy maluchowi udzielono pomocy i czy jego mama się odnalazła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kociątko pokryte smołą znaleziono w śmietniku. Cudem udało się uniknąć tragedii
  2. Mężczyzna odkrył, co jego ukochana robi z psem, gdy nie ma go w domu. Wideo z monitoringu robi furorę w sieci
  3. Szczeniak był przywiązany do szyn. Gdy nadjechał pociąg, stało się coś niesamowitego
  4. Kot z ludzką twarzą urodził się w Rosji. Jego pyszczek wywołuje zachwyt, a może przerażenie?
  5. Komar tygrysi w Polsce! Jest niezwykle niebezpieczny, jak go rozpoznać?

źródło: podaj.to

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.