Przykre plotki właśnie się potwierdziły. Jennifer Aniston rozstała się ze swoim mężem Justinem Theoruxem. Para wydawała oficjalne oświadczenie. Czy plotki o tym, że Jennifer zbliżyła się do swojego byłego męża, Brata Pitta okazały się właśnie prawdziwe?

Jennifer i Justin Theorux byli parą 7 lat. Poznali się na planie filmu – Wanderlust w 2011 roku.  Ich cichy ślub odbył się stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Teraz para ogłosiła rozstanie.

ZOBACZ TEŻ: Córka Lisa i Rusin na okładce magazynu. Przesada?

Oficjalne rozstanie

Para postanowiła oficjalnie potwierdzić plotki, które od dłuższego czasu krążyły po mediach. W oświadczeniu potwierdzają, że rozstali się wraz z końcem roku i, że pozostają przyjaciółmi:

– Aby ograniczyć ilość kolejnych spekulacji, postanowiliśmy oficjalnie poinformować, że jesteśmy w separacji. Tę decyzję podjęliśmy wspólnie pod koniec ubiegłego roku. Pragniemy pielęgnować naszą przyjaźń. W normalnych okolicznościach zachowalibyśmy tę wiadomość dla siebie, ale, jak wiadomo, nasza branża karmi się plotkami i nie przepuści okazji do formułowania sensacyjnych teorii. Dlatego chcieliśmy poinformować Was o faktycznych powodach naszego rozstania. Od teraz cokolwiek wyjdzie na temat naszej separacji od osób trzecich, jest niczym innym jak wymyślaną przez nie fikcją. Będziemy robić, co w naszej mocy, by zachować do siebie wzajemny szacunek oraz miłość, która nas połączyła.

Jak zdradza, Hollywood Life Brat Pitt obawia się teraz, że znów znajdzie się w centrum uwagi, jak podczas głośnego rozstania z Angeliną Jolie:

– Brad wie, że nikomu, kto jest w separacji nie jest łatwo. Nie cieszy się, że jego nazwisko znów będzie się pojawiać w związku z jego relacją z Jen. Chciałby być daleko od tego zdarzenia i zrobi wszystko, aby uniknąć wypowiadania się na ten temat. Wie jednak, że raczej to niemożliwe.

W takim razie czekamy na oficjalne stanowisko byłego męża!

TWO years down….A Lifetime of Happiness to go. HAPPY ANNIVERSARY MY LOVE❤️

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferanistononline)

źródło:kozaczek.pl