Jennifer Lopez, choć jest gwiazdą światowego formatu, potrafi docenić swoje koleżanki po fachu. Niedawno wokalistka spełniła najskrytsze marzenia polskiej piosenkarki- to, co zrobiła, aż wywołuje łzy wzruszenia. Artystka nie spodziewała się, że jej idolka zwróci na nią uwagę, stało się jednak najmniej oczekiwane. 

Na taki gest od Jennifer Lopez może liczyć niewielu. Choć piosenkarka i aktorka jest znana na całym świecie, znalazła także czas na docenienie jednej z polskich artystek, która jest jej niekwestionowaną fanką. Internauci nie kryli zdumienia. 

Jennifer Lopez spełnia marzenia polskiej wokalistki

Monika Chojdak swoją karierę na polskiej scenie muzycznej rozpoczęła w programie Droga do Gwiazd, a szerszej publiczności dała się poznać, jako jedna z wokalistek girlsbandu Queens. To jednak nie wszystko, piosenkarka została także zaproszona na przesłuchania w ciemno do programu The Voice of Poland.

Prywatnie jest wielką fanką Jennifer Lopez, do której jest łudząco podobna. W mediach społecznościowych publikuje nie tylko swoje poczynania muzyczne, ale także metamorfozy makijażowe, obok których nie przeszła obojętnie gwiazda wielkiego formatu. Jennifer Lopez postanowiła zaobserwować profil Chojdak, co więcej, polubiła także jej zdjęcia. 

  1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Marzenia się spełniają

Monika Chojdak jest idealnym przykładem na to, że marzenia się spełniają, niejedna osoba może bowiem pomarzyć, aby jej idol tak zachwycił się jej artystycznymi poczynaniami. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Jennifer Lopez wywołała uśmiech na twarzy polskiej piosenkarki.  

Okazuje się, że kiedy Polka była na koncercie swojej idolki w Gdańsku, została zauważona przez fotografa, którego zdjęcie następnie wykorzystano w książce biograficznej o J.Lo – True Love.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

jennifer lopez
fot. instagram.com/jlo/

Jennifer Lopez spełniła marzenia polskiej wokalistki. 

jennifer lopez
Fot. instagram.com/monikachojdak/

Gwiazda wielkiego formatu pochwaliła Monikę Chojdak. 

 Piosenkarka jest wielką fanką JLo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
  4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
  5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
  6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułLatem na drzwiach wieszają woreczki z wodą i monetą. Teraz wszyscy chcą wypróbować, efekty odbierają mowę
Następny artykułCo zobaczyłaś na obrazku jako pierwsze? Odpowiedź zdradzi twój największy lęk, o którym nawet boisz się pomyśleć
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.