Jerzy Stuhr znajduje się w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Gazeta Wyborcza poinformowała, że z niedzieli na poniedziałek aktora przewieziono do szpitala. Dziś te informacje potwierdziła najbliższa rodzina. Wydano oświadczenie.

Dziś już na pewno wiadomo, że stan zdrowia aktora jest naprawdę ciężki. W przeszłości Jerzy Stuhr przeżył już rozległy zawał, a także chorobę nowotworową. Jego bliscy w oficjalnym oświadczeniu poprosili o zachowanie spokoju i dobre myśli, że aktor wróci do zdrowia.

Jerzy Stuhr najbliższe dni są decydujące

Do Polskiej Agencji Prasowej trafiło oficjalne oświadczenie rodziny na temat stanu zdrowia aktora:

-Najbliższe dni okażą się kluczowe, zatem prosimy o dobre myśli i o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym momencie – apelują najbliżsi aktora.

Rodzina daje jednak nadzieję, że stan zdrowia aktora może się poprawić:

– Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy – poinformowano w oficjalnym oświadczeniu PAP.

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile. Plotki potwierdziły się
  2. Poród rodzinny w czasie epidemii, dwie sprzeczne informacje, a rodzice nie wiedzą komu ufać. NFZ mówi co innego, lekarze też
  3. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Jerzy Stuhr miał udar?

Jak podaje Gazeta Wyborcza, aktor prawdopodobnie przeszedł udar mózgu. Te doniesienia nie zostały jednak potwierdzone. Już w poniedziałek Barbara Stuhr w rozmowie z Gazetą Wyborczą potwierdziła obecność męża w krakowskim szpitalu, podobnie jego przyjaciel, aktor Jerzy Radziwiłowicz

Sama placówka, w której znajduje się aktor, nie podaje żadnych informacji na temat jego stanu zdrowia. Ostatnio oficjalnie głos postanowił zabrać także Maciej Stuhr, który przyznał, że był przestraszony stanem ojca. Pozostaje mieć nadzieję, że aktor, który zwalczył już tak wiele poważnych chorób i schorzeń poradzi sobie i tym razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

JERZY STUHR
Fot. TRICOLORS/East News

Aktor zwalczył nowotwór krtani. Jego choroba sprowokowała go do pomocy osobom chorym na nowotwór.

jerzy stuhr
fot. instagram.com/maciej_stuhr

Jerzy Stuhr mimo choroby wciąż udzielał się społecznie i pracował zawodowo. Gazeta Wyborcza podaje, że do szpitala w Krakowie trafił z Nowego Targu, gdzie przebywał na wakacjach.

jerzy stuhr
fot. kadr z filmu seksmisja

Aktor jest znany ze współpracy z wieloma wspaniałymi reżyserami, jednak udział w Seksmisji przyniósł mu wielką popularność. W ostatnich latach artysta poświęcił się swojej wielkiej miłości do Włoch i grał w tamtejszych produkcjach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto w dzieciństwie jadł kogel-mogel? Teraz kultowy deser zyskał zupełnie nową odsłonę
  2. 21 ofiar i ponad 1600 osób ewakuowanych. Porażający dramat w Azji. Koszmar nadszedł w jednej chwili
  3. Kinga Duda zaatakowana przez liderkę Strajku Kobiet. Nazwała ją polską wersją #NaziBarbie
  4. Kobieta kupiła bluzkę w popularnej sieciówce. Szybko pożałowała, na jej ciele pojawiły się poparzenia i pęcherze [FOTO]
  5. Zatrzymano 46-latkę, która kamieniem zaatakowała dziewczynkę. Jej zdjęcie trafiło do internetu, rozpoznano sprawczynię
  6. Właśnie przyjęto nowe świadczenie. Od 2,4 tys. zł w górę

źródło: tvn24.pl

Poprzedni artykułRafał Trzaskowski wyjawił prawdę. Od kilku dni wszyscy zastanawiali się, co tak naprawdę się stało
Następny artykuł52-letnia Beata Ścibakówna w bikini. Pokazała boskie ciało i umięśniony brzuch, fani: „Bogini”
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.