Jerzy Stuhr nie miał ostatnio dużo szczęścia. Wybitny aktor nagle trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Stało się to w nocy z niedzieli na poniedziałek. Okazało się wówczas, że 73-letni aktor miał udar mózgu. Rodzina artysty poinformowała w oficjalnym oświadczeniu, że sytuacja jest naprawdę trudna. Teraz media obiegły nowe wieści o stanie zdrowia aktora.

Jerzy Stuhr ma za sobą ciężkie chwile. Rodzina, przyjaciele oraz fani aktora byli bardzo zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Wszyscy z niecierpliwością czekali na informacje, co się z nim dzieje.

Jerzy Stuhr miał udar mózgu

Aktor miał już poważne problemy zdrowotne. W roku 2011 roku został u niego zdiagnozowany złośliwy nowotwór krtani. Na szczęście wyzdrowiał. Jednak już kilka lat później miał zawał serca.

Informacja o złym stanie aktora poruszyła medialnym światem. Wszyscy z niecierpliwością czekali na kolejne wieści, co takiego dzieje się za drzwiami szpitala, w którym znalazł się aktor. Takie szczegóły udało się zdobyć krakowskiej Gazecie Wyborczej.

  1. Od dziś kolejne luzowanie obostrzeń w Polsce. Prof. Simon: ”Idiotyzm i mówię to świadomie”
  2. Jacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzję
  3. Monika Olejnik pokazała prawdziwą twarz. Nikt nie miał pojęcia, w telewizji jest kompletnie inna

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia

Gazeta powołała się na słowa lekarzy. Z ich relacji wynika, że aktor odzyskuje mowę – stwierdzono zdolność artykulacji. Jerzy Stuhr nadal jednak nie formułuje pełnych zdań. Informacje te potwierdził jego syn – Maciej, w rozmowie z Radiem ZET. Krystyna Janda natomiast poinformowała, że otrzymała od aktora SMSa o treści:

-zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala.

Lekarze nie mówią o rokowaniach. Jak podkreslają – sytuacja jest niepewna, a stan zdrowia aktora może się zmienić w każdej chwili. Cieszymy się jednak, że póki co docierają do nas pozytywne wieści na temat stanu zdrowia aktora.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jerzy Stuhr
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS
Jerzy Stuhr – EA

Stan zdrowia aktora powoli ulega poprawie.

jerzy stuhr
Fot. maciej_stuhr, Instagram

Informacje te potwierdził syn aktora.

Jerzy Stuhr
fot EASTNEWS
Jerzy Stuhr – EA
@TRICOLORS/East News

Trzymamy kciuki za zdrowie Jerzego Stuhra.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  2. Potężne trzęsienie ziemi. Życie mieszkańców zagrożone. Niepokojące wieści ze świata
  3. Marcelina Zawadzka zniknie z „Pytania na Śniadanie”? „Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej”
  4. Była Kamila Durczoka opowiedziała o związku i „ogromie upokorzenia”. „Dopiero teraz się odważyłam”
  5. Próbował zgwałcić Hannę Banaszak. Porażające wyznanie gwiazdy
  6. Papież Franciszek i Watykan w żałobie. Niestety, media podały informację o śmierci

Źródło: radiozet.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.