Lelum.pl > Nowości > Nowy wymiar życia, nowa odsłona stylu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 13.09.2020 11:31

Nowy wymiar życia, nowa odsłona stylu

fot. materiały prasowe Lee Jeans

Od kilku ostatnich miesięcy wszyscy kwestionujemy nasze priorytety. Przygotowując kolekcję jesień zima 2020, postanowiliśmy skupić się na tym, co jest naprawdę istotne. Najnowsza kolekcja Lee Jeans® to ubrania, które są kwintesencją naszych wartości i stylu.

Oto nasz Cast of Icons – legendarne, klasyczne fasony w nowej odsłonie, które łączą tradycję marki z nowoczesnymi trendami, oferując jakość i funkcjonalność przez wiele kolejnych sezonów.

Denim

W przypadku ubrań z denimu w najnowszej kolekcji koncentrujemy się na naszych najpopularniejszych fasonach, słynących z wybornej jakości. To nasze antidotum na popularną fast fashion, czyli niskiej jakości ubrania, których coraz więcej klientów nie chce mieć już w swojej garderobie.

Dla mężczyzn przygotowaliśmy wąski fason Luke, następnie Austin ze zwężanymi nogawkami i nasze obcisłe jeansy Malone. W kolekcji damskiej nie mogło zabraknąć kultowego fasonu Carol z prostymi nogawkami, klasycznego obcisłego modelu

Scarlett oraz dwóch modeli, które znów są modne – jeansów z szerokimi nogawkami Wide Leg i naszych dzwonów Breese. Każdy z nich ma sygnowane detale Lee i jest dostępny w wielu różnych wykończeniach – od klasycznych po jeansy z efektem zniszczenia. Wszystkie modele w stylowy sposób łączą tradycję naszej marki z niezrównaną jakością i nowoczesnymi trendami.

Bliżej natury

Wiele trendów w kolekcjach jesień-zima 2020 dąży ku naturze. Potrzeba wyjścia z miasta i zbliżenia się do przyrody jest po części rezultatem spowolnienia w przemyśle będącego efektem pandemii oraz miejskich zielonych trendów, które promują wprowadzenie elementów dzikiej przyrody do miast.

W kolekcji Lee na nadchodzący sezon nie zabraknie więc odzieży o roboczym rodowodzie, ale tym razem w outdoorowym wydaniu. Świetnym przykładem są nasze kurtki Sherpa z kołnierzykiem wyściełanym kożuszkiem, klasyczne kurtki wełniane i modele polowe dla mężczyzn i kobiet.

W odpowiedzi na modne trendy, w których wzór w kratkę zajmuje czołowe miejsce, w kolekcji Lee znajdą się również nasze autentyczne koszule Western i Worker ozdobione właśnie tym deseniem. Kurtki z ociepleniem z zaawansowanych technologicznie materiałów są kolejną propozycją w najnowszej kolekcji Lee.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jesień

Lee Jeans prezentuje swoją nową kolekcję.

jesień

Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

jesień

Klasyczne fasony będą hitem w sezonie jesień/zima.