Jessica Mercedes znana w internecie jako Jemerced, w połowie stycznia przeszła poważną operację szczęki. Na Instagramie relacjonowała chwile przed operacją i moment, w którym zaczęła wybudzać się z narkozy. Taki ekshibicjonizm przysporzył jej, sporą rzecze fanów. Jessica pochwaliła się, że dostaje ogromne wsparcie ze strony obserwatorów, którzy dodają jej ogromnej otuchy w trakcie rekonwalescencji. W końcu pokazała twarz, wygląda lepiej?

Trzeba oddać Jessice Mercedes, że w przeciwieństwie do innych polskich blogerek modowych, ma swój styl. Zdecydowanie jest to moda na najwyższym, światowym poziomie. Można oczywiście poddać wątpliwości jej umiejętności posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie, ale stylu odmówić jej nie można.

ZOBACZ TEŻ: Żywa Barbie ma przyjaciółkę z Warsaw Shore. „Jest inteligentna, świetnie się rozumiemy!”

Efekty operacji

Tak poważna operacja niosła za sobą duże ryzyko i poważne konsekwencje. Jessica wytrwale chowała swoją buzię za włosami i częściami garderoby. Fani nie mogli zrozumieć zachowania swojej idolki:

Nie rozumiem dlaczego cały czas się zakrywasz włosami czy szalem. Bardzo wyczekiwałaś tej operacji, a nawet nie pochwaliłaś się efektami. It doesn’t make any sense, love you i pozdrawiam.

– Nie wiem czemu się tak notorycznie zasłaniasz na zdjęciach? Jesteś przepiękną dziewczyną. Czego to się wstydzić.

Jessica wyjaśniła, że opuchlizna pooperacyjna będzie się trzymać minimum miesiąc, a maksymalnie nawet do sześciu miesięcy!

– Kochani, minęły dopiero 3 tygodnie od operacji. Mówiłam, że będę się ukrywać przez miesiąc bo mam opuchliznę na żuchwie i szyji. (pis. oryg. 😉 )

ładowanie...

Zobacz również