Barbara Kurdej-Szatan ma ostatnio poważne problemy. Nie cichnie afera związana z jej krytycznym postem o Straży Granicznej. Teraz o sprawie wypowiedziała się Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu „Królowe życia”.

Kilka dni temu pisaliśmy o problemach, które narastają w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Publikacja jej książki stanęła pod znakiem zapytania (więcej TUTAJ), na dodatek aktorka mierzy się z potwornym hejtem, który uniemożliwia jej działalność w internecie (więcej TU).

Barbara Kurdej-Szatan – apel Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, gwiazda „Królowych życia” ma za sobą dużo poważniejsze problemy i błędy, niż niefortunny post na Instagramie. Była w więzieniu, mierzyła się z oskarżeniami o handel ludźmi, a jej partner był zamieszany w zabójstwo.

Mimo to celebrytka zostawiła mroczną przeszłość za sobą – obecnie jest gwiazdą wielu programów, choć stała się słynna dzięki show „Królowe życia”. Dziennikarka portalu Jastrząb Post spytała ją, czy ma jakieś rady dla Kurdej Szatan jako „osoba, która też trochę przeszła”.

Po pierwsze: nie mnie oceniać zachowanie innych. Basia nie potrzebuje rad od nikogo. Pewne wypowiedzi ludzi na jej temat były niepotrzebne. Nie wolno teraz na nią skakać. Każdy z nas w emocjach zawsze coś chlapnie – przekonuje Kaźmierska.

Królowa życia dodała też:

To nie jest zła kobieta, która chciała komuś zrobić krzywdę. W chwili żalu i emocji – chlapnęła, potem przeprosiła. […] A teraz jest wałkowanie tego tematu, jakby się nie wiadomo jaka katastrofa stała.

Na koniec Kaźmierska powiedziała dobitnie, zwracając się zarówno do mediów, jak i internautów:

– Dajmy jej w końcu spokój!

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”