Rodzina królewska właśnie przekazała radosną nowinę, w drodze jest kolejne royal baby! W mediach społecznościowych pojawiło się piękne zdjęcie przyszłych rodziców. Gratulacje spływają z całego świata.

Nie tylko Meghan Markle i książę William niebawem powitają na świecie kolejne dziecko. Potomka spodziewają się także Księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi!

Rodzina królewska powiększy się

– Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat jesienią tego roku. Królowa została poinformowana. Obie rodziny są zachwycone wiadomością – napisano na Instagramie.

Para pobrała się rok temu w lipcu, ze względu na pandemię zaproszono jedynie najbliższych. Pierwotnie huczne wesele miało odbyć się dwa miesiące wcześniej w ogrodach Pałacu Buckingham.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Do zaręczyn doszło w 2019 roku, wiele wtedy mówiło się o przeszłości Edoardo. Mężczyzna ma już na koncie jeden nieudany związek, którego owocem jest syn Christopher Wolf.

Plotkowano nawet, że księżniczka zaczęła spotykać się z mężczyzną, gdy ten był jeszcze z matką swojego dziecka.

Życzę Edo i Beatrice wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że nasze rodziny będą jedną wielką rodziną – mówiła wtedy była partnerka Edoardo w rozmowie z Dail Mail.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl