Całkiem niedawno wybrano nową Miss Polonia, którą została Krystyna Sokołowska. Wydawać by się mogło, że nad jej urodą nie ma się co rozwodzić, bo jest po prostu piękna, ale nie wszyscy tak uważali. Przyczepiła się do niej jej imienniczka, Krystyna Pawłowicz.

Sędzina wystosowała pod jej adresem niezbyt przychylny komentarz na Twitterze, w którym zarzuciła jej, że ta ma za długie zęby. Teraz Miss miała okazję jej odpowiedzieć w rozmowie z Beatą Tadlą przeprowadzoną dla serwisu „Onet”. Jak skomentowała krytykę na swój temat?

Krystyna Pawłowicz usłyszała odpowiedź od Miss Polonia

Gdy prowadząca rozmowę dziennikarka przytoczyła historię nieprzyjemnego komentarza sędziny, zapytała się, czy Miss wolała tę sytuację zignorować, czy może chce się Krystynie Pawłowicz jakoś odpłacić. Okazuje się, że Sokołowska ani przez chwilę nie pomyślała o tym, by w jakiś sposób odgryźć się swojej krytyczce. Jak wytłumaczyła, nigdy nie rozwiązuje sytuacji w ten sposób.

Przy okazji pociągnęła temat, by zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię. Jak zaznaczyła, jest już dosyć odporna na krytyczne komentarze pod swoim adresem, a dodatkowo ma bliskich, którzy wspierają ją mentalnie w takich sytuacjach. Podkreśliła jednak, że nie wszystkie dziewczyny startujące w konkursach piękności są takie twarde i czasem nawet jeden taki uszczypliwy komentarz może im wyrządzić sporą krzywdę.

– Naprawdę, trzeba się zastanowić trzy razy, czy to jest nam potrzebne. Czy to pomoże nam albo tej drugiej osobie? Czy wręcz właśnie przeciwnie, zrujnuje komuś życie — tłumaczyła Miss.

Przy okazji Sokołowska podkreśliła też, że nie musi, ani nawet nie chce się każdemu podobać. Lubi fakt, że ludzie są różni i przyciągają ich inne typy urody. Jest więc świadoma tego, że ten, którym ona się charakteryzuje, nie każdemu pasuje.

Nie ma jednak wątpliwości, że jej charakter imponuje niemal każdemu. Nowa Miss Polonia we wspomnianej wyżej rozmowie tylko pokazała, że jest dojrzała, roztropna, bardzo empatyczna, ale przy tym też pewna siebie. Kto wie, może dzięki tym cechom uda jej się powtórzyć niedawny sukces Karoliny Bielawskiej, która została Miss Świata?

Zobacz wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: onet.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl