Jestem brzydka, tak o sobie mówi Hania, nasza czytelniczka. Dlaczego? Związek naszej czytelniczki stanął pod znakiem zapytania, kiedy dowiedziała się, że chłopak uważa ją za brzydką. Takie słowa nie tylko zabolały, lecz wywołały wątpliwości, po co w takim razie w ogóle z nią jest. A może to okrutny żart?

Jestem brzydka? To pytanie powracało jak bumerang w myślach Hani. Przeczytajcie jej wyznanie poniżej i poznajcie jej historię: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”. Hania nie powiedziała o tym jeszcze swojemu chłopakowi. – Zresztą jakby to zabrzmiało? Hej, słyszałam, jak powiedziałeś ojcu, że jestem brzydka i głupio ci przed kolegami, kiedy wychodzimy gdzieś razem? Przecież natychmiast obróciłby sytuację przeciw mnie! Z drugiej strony, zauważył, że coś jest nie tak i zaczyna wypytywać. Co powinna zrobić Hania? Czy ten związek ma jeszcze rację bytu? 

Chłopak powiedział że jestem brzydka

Takich słów nie chciałaby usłyszeć żadna dziewczyna. Niestety, w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności Hania podsłuchała rozmowę swojego chłopaka z ojcem.

– To było w urodziny jego babci. Ucieszyłam się, że mnie zaprosił. W końcu przedstawienie dziewczyny rodzinie świadczy, że to coś poważnego, prawda? Wszystko przebiegało spokojnie, wszyscy byli dla mnie bardzo mili. Pech chciał, że wychodząc, zapomniałam parasola. Zaczęło intensywnie padać i bałam się, że złapię przeziębienie. Otworzyła mi mama Karola. Zaoferowała, że pójdzie po zgubę, ale nie chciałam jej sprawić kłopotu i sama ruszyłam go szukać. I wtedy usłyszałam coś, czego nie powinnam – wyznaje Hania.

Podsłuchałam rozmowę chłopaka

Co takiego usłyszała Hania? – Ojciec Karola spytał, jak nam się układa. Drzwi były niedomknięte, więc wszystko wyraźnie słyszałam. Odpowiedział, że suszę mu głowę, że zbyt rzadko wychodzimy, a on wstydzi się mnie, bo jestem brzydka. I nie lubi mnie pokazywać kolegom, szczególnie tym, którzy mają ładniejsze dziewczyny. Myślałam, że serce mi pęknie – skarży się.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Natychmiast złapałam parasol i stamtąd uciekłam. Od tamtego dnia nasze relacje stały się napięte. Niby nie padły żadne oskarżenia, lecz coś się zmieniło. Karol szybko zaczął dopytywać, czy coś się stało. Chyba podejrzewa, że go zdradzam. A przecież to jego wina! Jak mam się czuć, wiedząc, że chłopak się mnie wstydzi i uważa, że jestem brzydka? Nie rozumiem, po co w takim razie w ogóle ten związek.

Od kiedy padły niefortunne słowa, Hania stała się bardzo zazdrosna. – Pomyślałam, że może jest ze mną z braku kogoś lepszego, a jak trafi się fajna dziewczyna, natychmiast zakończy relacje. Kiedy Karol wychodzi zadzwonić, stoję pod drzwiami i podsłuchuję. Czuję się coraz bardziej zmęczona, ale nie potrafię skończyć związku. 

Czy Hania powinna zakończyć swój związek? A może powinna wyjawić chłopakowi, co usłyszała? Jak sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jestem brzydka
fot. unsplash.com Hanna Postova

Hania przypadkiem podsłuchała rozmowę swojego chłopaka z ojcem. Teraz zastanawia się, czy powinna z nim zerwać.

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.