Od 2020 roku Katarzyna Cichopek dynamicznie pnie się po szczeblach kariery, jednak ten rok jest dla niej prawdziwym przełomem. Gwiazda znów stanęła przed kamerą i powitała widzów w nowym programie TVP. Wszystko pokazała w relacji. 

We wrześniu miną dwa lata, odkąd Katarzyna Cichopek na stałe dołączyła do zespołu „Pytania na śniadanie„. Rok wcześniej wraz z Marcinem Hakielem zasiadała jeszcze w jury „Czar par”, jednak dopiero dzięki roli gospodyni popularnej śniadaniówki mogła otworzyć drzwi kariery i zapisać w pamięci widzów nie tylko, jako Kinga Zduńska z „M jak miłość”.

Jednak ten rok okazał się dla niej prawdziwym przełomem. Nie tylko ze względu na burzliwą sytuację w życiu rodzinnym, ale także z powodu nagłego rozkwitu, jako prawdziwa twarz TVP.

Katarzyna Cichopek podbija TVP. Pojawi się w kolejnym programie

Ostatnio media obiegła wieść, że Katarzyna Cichopek znów będzie mogła się sprawdzić, jako oceniająca. Aktorka została czwartą jurorką w nowej edycji „You Can Dance — Nowa generacja„. I choć ta informacja zauważalnie podzieliła widzów, TVP tłumaczyło swoją decyzję rosnącą popularnością gwiazdy, jej umiejętnościami tanecznymi i podejściem do dzieci. 

Nie była to z resztą jedyna (ani — naszym zdaniem — największa) nobilitacja, ponieważ niewiele wcześniej dowiedzieliśmy się, że gospodyni „Pytania na śniadanie” w jesiennej ramówce zaprezentuje się w zupełnie nowym formacie. 

„Akcja aranżacja” to nowy program, w którym pojawi się Katarzyna Cichopek. Korzystając z przerwy na planie „M jak miłość”, aktorka może teraz mocniej skupić się na zdjęciach do „rodzimej” odmiany „Totalnych remontów”, w której wraz z architektem, Jonatanem Kliczewskim będzie mogła odmienić życie i poprawić komfort mieszkania potrzebującym.

Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda praca przed kamerami. Już teraz wiemy, że po wakacjach na TVP Kobieta będą na nas czekały wielkie emocje. Udzieliły się one także gospodyni, kiedy pukała do mieszkania bohaterki odcinka, po czym obie wpadły sobie w ramiona.

Od „M jak miłość” poprzez „Pytanie na śniadanie” i współprowadzenie „Festiwalu w Opolu”, aż po „You Can Dance” i „Akcja aranżacja” — wygląda na to, że Katarzyna Cichopek zakasała rękawy i idzie na całość, podbijając kolejne rejony telewizji.

Katarzyna Cichopek TVP
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek TVP
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek TVP
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek TVP
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek TVP
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zapomnieli, że są na wizji
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl