Jeż w trakcie badania u weterynarza wpadł w prawdziwą panikę. Zwierzak był przerażony do tego stopnia, że zaczął płakać i potwornie piszczeć. Gdy tylko filmik z jego nagraniem pojawił się w sieci, kolczaste stworzenie stało się gwiazdą. Tę rutynową wizytę z pewnością zapamięta na długo.

Niewiele osób wie, ale jeże to bardzo inteligentne i przyjacielskie zwierzaki, które w mgnieniu oka przyzwyczają się do obecności człowieka, a ich oswojenie nie stanowi żadnego problemu. To właśnie dlatego w ostatnim czasie zyskały tak ogromną popularność. Okazuje się, że pomimo swojego pancerza ochronnego, odwaga nie jest ich najmocniejszą cechą.

Jeż wpadł w panikę

A jego popłoch i histeria wywołane były rutynową wizytą u weterynarza. Zwierzak przerażony był do tego stopnia, że wykonanie badania było niemożliwe. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik pojawił się w sieci, momentalnie okrzyknięty został mianem prawdziwego hitu. Ponad milion wyświetleń nie może być przecież czystym przypadkiem.

Jeż
Screen z filmiku YouTube

Jeż nie potrafił ukryć strachu i przerażenia.

Weterynarz, który zajmował się jeżykiem, przyznał, że czegoś podobnego nie widział jeszcze nigdy. Na nagraniu usłyszeć możemy przeraźliwy płacz i rozdzierające serce na pół piski. Śmiało, można by pomyśleć, że bezbronnemu zwierzakowi dzieje się krzywda. Całe szczęście tym razem tak nie było.

Nikt nie mógł w to uwierzyć 

Jeż bał się tak bardzo, że nawet nie pozwolił się dotknąć. Przez cały czas trwania nagrania zwierzaczek pozostaje zwinięty w kuleczkę i nic nie wskazuje na to, że po wyłączeniu kamery jego zachowanie ulegnie jakiejkolwiek zmianie.

Jesteśmy przekonani, że lekarz, który próbował wykonać badanie, wizytę tę zapamięta do końca życia. Podobnie zresztą jak niesforny i wystraszony pacjent. Niestety nie wiadomo, czy wykonanie rutynowej kontroli zakończyło się sukcesem. A jego poczynania koniecznie zobaczyć musicie na nagraniu, które znajduje się poniżej. Gwarantujemy, że czegoś podobnego jeszcze nie widzieliście.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM JEŻYKA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Czy koty widzą duchy? Paranormalne zdolności kotów
  3. Czy koty się kąpie? Wszystkie argumenty za i przeciw
  4. Kotek odmroził sobie łapki, konieczna była amputacja. Lekarze stworzyli mu tytanowe protezy
  5. Ogromny pies przyłapał małego bezbronnego kotka. Kamera uchwyciła ich spotkanie, nie da się powstrzymać łez
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan promuje markę testującą na zwierzętach? Aktorka wydała oświadczenie, fani nie mieli litości
Następny artykułW jednym ze sklepów runęło na dziecko ogromne lustro. Rodzice wynajęli prawnika
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.