Język tego kota jest jedną z cech, z powodu której właściciel nazywa go żyjąca emotką. Jego niezwykły wygląd przyciąga do niego mnóstwo fanów. Kotek nie tylko jest uroczy — zwierzak zachowuje się również w sposób, którego zazwyczaj nie spodziewamy się po kocie. Jego niezwykłe pozy i mimika bawią wszystkich!

Wiadomo, że wszyscy kochamy koty. Internet może oszaleć nawet na punkcie najzwyklejszego dachowca, który akurat spojrzał się w obiektyw kamery. Szczególną furorę robią jednak te zwierzaki, które są w jakiś sposób niezwykłe. Takim właśnie stworzeniem jest ten kot, Rexie. Jego najbardziej niespotykaną cechą jest jego język. Wiedzieliście, że koty tak potrafią?

Język tego kota to fenomen

Rexie jest bardzo dobrze znany szerokiej publiczności. Profil na Instagramie, jaki jego właściciel prowadzi dla tego zwierzaka, ma ponad 420 tysięcy obserwujących. Najwyraźniej właśnie tylu osobom nie przeszkadza, że ktoś pokazuje im język. Bo właśnie ta część ciała kotka, widoczna na wielu zdjęciach, bawi i rozczula wiele osób!

język
instagram.com/rexiecat

Kotek jest przeuroczy. 

Kot nie tylko stroi śmieszne miny, ale również przybiera pozy, których nikt by się po kocie nie spodziewał. Zastanawiacie się pewnie, czy naprawdę istnieją jeszcze takie pozy, których nie spodziewalibyśmy się po naszych pupilach? Rexie lubi na przykład siedzieć jak człowiek, co można powiedzieć chyba o mało którym zwierzaku. 

Czy da się wytresować kota?

Kota da się wytresować, jak się okazuje. Zazwyczaj zakładamy, że nie jest to możliwe, ponieważ te zwierzęta ja tak upartymi i samodzielnymi indywidualistami. Jego trening przynosi wiele korzyści nie tylko nam, ale przede wszystkim naszemu zwierzęciu.

Trening poprawia komfort życia kota, ponieważ dzięki niemu dłużej zachowuje on sprawność umysłową. To także świetna okazja na zaserwowanie kotu więcej aktywności — na przykład na spacerze!

ZOBACZ UROCZE ZDJĘCIA:

instagram.com/rexiecat

Jego język wyczynia różne akrobacje.

język
instagram.com/rexiecat

Ma wielu fanów na Instagramie!

język
instagram.com/rexiecat

Rexie jest prawdziwym modelem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  3. Ginekolog zamarł podczas badania. Gdy zrozumiał, co się stało od razu zadzwonił na policję
  4. Znaki zodiaku bez kompleksów. Nic nie jest w stanie zniszczyć ich wiary w siebie
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

źródła: instagram.com/rexiecat, royalcanin.pl

Poprzedni artykułGłuche od urodzenia niemowlę po raz pierwszy usłyszało głos swojej mamy. Nikt z obecnych nie mógł powstrzymać łez
Następny artykułPatryk Grudowicz przeżywa rozstanie. Model opublikował wzruszający wpis
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego