Joanna nie żyje, miała tylko 28 lat. Młoda kobieta zginęła w tragicznym wypadku, którego nikt nie mógł się spodziewać. Do tragedii doszło w Chorwacji. Koledzy z pracy są zdruzgotani, opublikowali oświadczenie, w którym wyrażają ogromny żal i współczucie najbliższym zmarłej.

Nie żyje Joanna Krzempek. 28-letnia policjantka zginęła w tragicznym wypadku podczas pobytu w Chorwacji. Szczegóły dotyczące zdarzenia nie są jeszcze znane. Służby są w stałym kontakcie z konsulatem.

Nie żyje Joanna Krzempek

Jak podaje wiadomosci.radiozet.pl, kobieta zginęła 13 września. Nie wiadomo dokładnie, jak doszło do tragedii. Poinformowano jedynie, że był to wypadek drogowy.

-Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy olbrzymiego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji, składa Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek – czytamy na stronie KMP w Chorzowie.

  1. Alarm bombowy w szkole. Ewakuowano kilkadziesiąt osób, na miejscu zjawiła się policja i straż pożarna
  2. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc

Miała 28 lat

Joanna Krzempek służbę w policji zaczęła w 2014 roku, przez ten czas pełniła służbę w różnych komisariatach w Chorzowie. Z garnizonem tego miasta była związana przez całą swoją drogę zawodową. Po pięciu latach służby została asystentką Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

Zdaniem kolegów z pracy, Joanna Krzempek była ambitną i kompetentną policjantką:

-Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem – dodają w smutnym wpisie koledzy z pracy. 

To niestety niejedyne smutne informacje ostatnich dni. Media poinformowały o śmierci kultowego, polskiego aktora. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powrócił
  2. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  3. Kobieta nie wiedziała, co jej dolega. Lekarz kazał jej narysować zegar, gdy spojrzał na rysunek, pobladł
  4. Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Co za podobieństwo, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Joanna Kurska przekazała wspaniałą nowinę. Nie mogła opanować radości i wzruszenia, gratulacje
  6. 70-latek zjadł cukierka wartego 40 groszy w Biedronce, ochrona od razu interweniowała. Staruszek został skazany na kosmiczną grzywnę

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl

Poprzedni artykułKto z Was pamięta ten elementarz? Prawie każdy miał go kiedyś w domu
Następny artykułNa jaw wyszła cała prawda o Jacku z „Królowych życia”. Cały czas ukrywał jeden fakt
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.