Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek MMA na świecie, Joanna Jędrzejczyk ok. dwóch tygodni temu wydała książkę pt. Czarno na białym, w której opowiedziała o kilku ciekawostkach ze swojego życia. Okazuje się, że nasza mistrzyni została zdradzona przez swojego narzeczonego. Kilka dni temu udzieliła wywiadu dla dwutygodnika Gala. Gwiazda polskiego sportu opowiedziała, jak przeżyła tę przykrą dla niej chwilę.

Mistrzyni największej i najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki UFC, Joanna Jędrzejczyk postanowiła opowiedzieć o kilku faktach z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Zdrada narzeczonego była dla niej niezwykle bolesna.

Joanna Jędrzejczyk zdrada

Książka Joanny Jędrzejczyk pt. Czarno na białym to niewątpliwie jeden z największych hitów 2021 roku. Można w niej dowiedzieć się bardzo dużo ciekawostek m.in. o treningach najlepszej zawodniczki formuły MMA na świecie, lub jak wygląda jej życie prywatne. Bez wątpienia warto poświęcić czas na przeczytanie tych kilkuset stron.

Jędrzejczyk przez długi czas pozostawała niepokonaną zawodniczką UFC. Na swoim koncie ma trzy tytuły zawodowej mistrzyni świata. Niestety wszystko się zmieniło cztery lata temu, kiedy przegrała walkę o obronę mistrzowskiego pasa. Okazuje się, że niedługo wcześniej przeżyła bardzo ciężkie chwile. Została zdradzona przez swojego narzeczonego, co bardzo podcięło jej skrzydła.

Zdrada narzeczonego podcięła mi skrzydła. […] Uważam, że jeśli ktoś decyduje się na wspólne życie, na partnerstwo, małżeństwo, dziecko, kredyt, coś wiążącego, to powinien wziąć za to odpowiedzialność. W moim słowniku nie ma słowa zdrada, jeśli chodzi o relacje, biznes, przyjaźń czy cokolwiek. To kwestia nie tylko wyboru, ale też wartości, które wyznaję – mówiła w rozmowie z dwutygodnikiem Gala.

Tę bardzo nieprzyjemną dla niej sytuację opowiedziała także we wspomnianej wcześniej książce, która pojawiła się na półkach sklepów 27 stycznia br. Jest to idealna pozycja dla każdego fana sportów walki.

Joanna Jędrzejczyk o zdradzie narzeczonego

Zdrada to jeden z najbardziej bolesnych czynów. Wielu ludzi po wiadomości, że ich partner lub partnerka zdradzają, postanawia się zemścić. Joanna Jędrzejczyk bardzo przeżyła zdradę narzeczonego. Stało się to w bardzo ważnym momencie jej życia zawodowego. Zdrady bywają różne, jednak każda z nich boli podobnie.

Zastanawiam się, jakie będą reakcje na tę książkę. Liczę się z tym, że pojawią się głosy: Jędrzejczyk wylewa żale, jeszcze ją to trzyma. Nieprawda, nie mam żalu. Chcę jedynie powiedzieć prawdę o tym, dlaczego rozpadł się związek, w którym byłam przez osiem lat, i dlaczego przegrałam walkę o mistrzostwo – napisała Joanna Jędrzejczyk w swojej książce.

Postanowiła opowiedzieć, co jej zdaniem było główną przyczyną utraty mistrzowskiego pasa. Uznaje to, za zbicie zbyt dużej ilości kilogramów. W 14 godzin zrzuciła… 7 kilogramów.

Kiedy straciłam mistrzowski pas, powiedziałam, że jednym z powodów było to, że zbijałam wagę. Przed walką straciłam 7 kilogramów w 14 godzin, a po tym wszystkim musiałam wyjść do oktagonu i walczyć na najwyższym, światowym poziomie – opisuje była mistrzyni UFC.

Miałyście okazję już przeczytać książkę Joanny Jędrzejczyk?

Zobacz zdjęcie:

Joanna Jędrzejczyk
fot. Jan BIELECKI/East News

Joanna Jędrzejczyk przyznała w swojej książce oraz w wywiadzie dla Gali, że została zdradzona przez narzeczonego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gala.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl