Pogoda w dalszym ciągu nas nie rozpieszcza i wielu ludzi z utęsknieniem oczekuje momentu, w którym zrzuci z siebie kurtki i będzie się cieszyć ciepłą i piękną pogodą. Do grona tych osób zalicza się Joanna Koroniewska, która właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad jej sylwetką – Jaki brzusio – napisała pod zdjęciem jedna z fanek.

Joanna Koroniewska jest po dwóch ciążach, a jej ciało to idealny dowód na to, że można utrzymać idealną sylwetkę. Smukła, jednak umięśniona i pięknie wycięta figura może być powodem do zazdrości wielu kobiet.

Joanna Koroniewska w bikini

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że Joanna Koroniewska to naprawdę piękna i urokliwa kobieta. Wraz ze swoim małżonkiem, Maciejem Dowborem stanowią jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie, a ich niekończący się entuzjazm i dystans do siebie stanowi źródło uśmiechu dla wielu Polaków.

Instagram Joanny Koroniewskiej to porcja solidnej dawki informacji na temat życia prywatnego oraz zawodowego aktorki. Bardzo często i chętnie dzieli się z fanami ciekawostkami, czy nowościami, nie wspominając o różnych zdjęciach, z których znaczna większość oznaczona jest szerokim uśmiechem. Dzięki temu dorobiła się już ponad 531 tys. obserwujących.

Ostatnie z opublikowanych wywołało szczególne poruszenie i dodało nieco gorącej temperatury w domach niejednego Polaka. Koroniewska pokazała, że obecna pogoda prawdopodobnie już nieco ją męczy i tęskni za upalnym latem, w którym można zrzucić z siebie grube kurtki i swetry.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Zamieściła pikantne zdjęcie w bikini, które prawdopodobnie pochodzi z jednego z wakacyjnych wyjazdów. Trzeba przyznać, że gwiazda bardzo dba o swoją sylwetkę, co jest widoczne gołym okiem na zdjęciu.

Joanna Koroniewska sylwetka

Nie trzeba długo przypatrywać się zdjęciu Koroniewskiej, żeby stwierdzić, że nasza gwiazda utrzymuje zgrabną figurę, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta. W dodatku zdjęcie zostało wykonane w ten sposób, że widać prawie każdą partię mięśni przedniej części ciała aktorki.

Jednak przekaz publikacji fotografii był całkowicie inny, ponieważ znana m.in. z M jak miłość artystka chciała się jedynie zapytać fanów, gdzie mają zamiar wybrać się na nadchodzące wakacje. Zdecydowana większość skupiła się jednak właśnie na jej sylwetce.

– Jaki brzusio; Jaka figura; Ma Pani wspaniałą figurę jak nastolatka – czytamy pod zamieszczonym przez aktorkę zdjęciem.

Joanna Koroniewska to jedna z aktorek, której ciężko nie lubić. Nieschodzący z jej twarzy uśmiech, publiczne przekomarzanie się ze swoim ukochanym mężem oraz bezustanny kontakt z fanami, jest tym, co ją wyróżnia na tle wielu innych osób publicznych. Co sądzicie o figurze aktorki?

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Joanna Koroniewska zamieściła na Instagramie zdjęcie w bikini, którym udowodniła, jak doskonale dba o swoją figurę. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl