Joanna Koroniewska postanowiła nie tracić czasu i gdy tylko było można gwiazda „M jak Miłość” udała się do fryzjera. Aktorka pochwaliła się wszystkim na swoich mediach społecznościowych. Internauci nie byli jednak zadowoleni, ponieważ gwiazda złamała zasady Głównego Inspektora Sanitarnego, użyła telefonu, który jest jedno zabroniony w trakcie wizyt. W jej obronie stanął mąż Marcin Dowbor, tłumacząc się z sytuacji. 

III etap odmrażania gospodarki wystartował 18 maja, od poniedziałku możemy korzystać z salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz restauracji. Wiele z nas od razu zdecydowało się na zapis do ulubionego miejsca, nie inaczej było w przypadku Joanny Koroniewskiej. Aktorka, która cieszy się popularnością na instagramie, od razu pochwaliła się zdjęciem, na którym siedzi na fryzjerskim fotelu. Niestety, zapomniała, że wizyty owszem są dowolne, ale odbywają się w reżimie sanitarnym, które musi przestrzegać nie tylko salon, ale również klient. Jeden z punktów jasno mówi o zakazie korzystania z telefonu. Na gwiazdę „M jak miłość” wylał się hejt. Internauci przesadzili?

Joanna Koroniewska złamała zasady sanitarne

Zakłady fryzjerskie oraz kosmetyczne otworzyły się w III fazie odmrażania gospodarki. Do salonów można udać się od 18 maja, z czego skorzystała Joanna Koroniewska. Swoim selfie podzieliła się na Instagramie, lecz komentarze, które otrzymała, nie były przychylne, ponieważ zgodnie z nowym reżimem sanitarnym, używanie telefonu na terenie zakładu fryzjerskiego jest stanowczo zabronione

-Jak to jest, że ponoć obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych podczas wizyt u fryzjera czy kosmetyczek? Czy są równi i równiejsi?- czytamy w komentarzach pod zdjęciem. 

  1. Nikt nie dawał im żadnych szans. Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach, niesłychane, jak się zmienili
  2. Znalazł w ogródku bardzo dziwne jajko. Po chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wykluło
  3. Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do lekarza. Nie mieści się w głowie, co zrobił z jej brzuchem, nie było innego wyjścia

Maciej Dowbor staje w obronie aktorki

W obronie aktorki stanął jej mąż Maciej Dowbor, który twierdził, że zasady nie były złamane, ponieważ jest to backstage z sesji w salonie, w którym nie było innych ludzi. Czy pomyślał jednak o zdrowiu fryzjerki? Tego prawdopodobnie się nie dowiemy. 

Joanna Koroniewska nie jest jednak jedyną gwiazdą, która popełniła taki błąd w ostatnim czasie. Zdjęciem z salonu fryzjerskiego podzielił się także były Prezydent oraz noblista- Lech Wałęsa. On złamał jednak nieco więcej przepisów niż aktorka.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Koroniewska
Fot. instagram.com/joannakoroniewska/

Joanna Koroniewska zaliczyła dużą wpadkę. 

joanna koroniewska
Fot. instagram.com/joannakoroniewska

W jej obronie stanął mąż.

Joanna Koroniewska
Fot. screen z youtube.com Polski Bank Komórek Macierzystych

Dowbor twierdzi, że zasady nie zostały złamane. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja tłumaczy się z mandatów po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Mamy oświadczenie
  2. Szumowski podał termin i rozwiał wątpliwości. Kiedy koniec z maseczkami?
  3. Andrzej Zaucha zginął tragicznie. Wszystko przez zdradę, szczegóły odbierają mowę
  4. Ojciec zrobił swojemu dziecku niewybaczalną rzecz. Dziewczynka już nigdy nie odzyska zdrowia
  5. Idziesz na upragnioną wizytę u fryzjera? Lepiej weź więcej gotówki, możesz dopłacić nawet za prostą usługę
  6. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę

Źródło: pomponik.pl 

Poprzedni artykułDaniel Martyniuk ma kolejne kłopoty? Tym razem rodzice nie wytrzymali
Następny artykułCzy popularny lek pogarsza stan chorych na koronawirusa? Możesz mieć go w domu, jest oficjalne oświadczenie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.