Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska opowiedziała o relacji z Piotrem Gąsowskim. ,,To zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca”
Marta Kulik
Marta Kulik 26.02.2021 19:11

Joanna Koroniewska opowiedziała o relacji z Piotrem Gąsowskim. ,,To zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca”

joanna koroniewska
fot. filmpolski.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Niedawno jednak pojawiły się plotki o relacji aktorki z Piotrem Gąsowskim. Co ciekawe, cała trójka odniosła się już do sytuacji. Jak zwykle nie zabrakło dużej dawki humoru.

Joanna Koroniewska ma romans z Piotrem Gąsowskim? Aktorka skomentowała plotki na Instagramie: To zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca i zamieściła serię wymownych zdjęć.

Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski

Nie wiadomo, skąd wzięły się plotki o bliskiej relacji Joanny Koroniewskiej i Piotra Gąsowskiego, sami zainteresowani jednak szybko na nie odpowiedzieli. Aktorka pokazała kilka zdjęć, na których wymieniają się czułościami.

Niewinny buziaczek ze starszym panem, to zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca. Wielkie mi halo. Dowbor powinien wiedzieć, że ja się tak całuję ze wszystkimi ! Na powitanie! Taka już jestem. Wylewna. Wrzucam te zdjęcia, aby szachową zagrywką uprzedzić RUCH Maćka, który ostatnio chyba ma zbyt dużo czasu, wymyślając jakieś zupełnie nieuzasadnione intrygi. Prawdę mówiąc, jestem zawiedziona, że nie doszło do epickiego spotkania na gołe klaty pomiędzy chłopakami (pisownia oryginalna) – napisała wyraźnie rozbawiona.

To kolejny dowód na to, z jak dużym dystansem małżeństwo podchodzi do show-biznesu i wszelkich niepotwierdzonych doniesień na ich temat. Warto zwrócić uwagę, że wcześniej mąż gwiazdy opublikował okładkę jednego z czasopism.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ja czułem, że coś się święci… Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony… wieczorne pogaduszki… Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie!! Aśka – z tym dziadem??? Przecież on mógłby być Twoim ojcem… a nawet dziadkiem (pisownia oryginalna) pisał Maciej Dowbor.

Piotr Gąsowski reaguje na plotki

Zdjęcia z Joanną Koroniewską opublikował również Piotr Gąsowski, który jest rozbawiony całą sytuacją.

Przed chwilą przysłał mi te dwa zdjęcia! Maciek! Jaki to dowód?! Przecież to może być każda dziewczyna , każda moja koleżanka bądź przyjaciółka… daj spokój Dowbi! Chyba, że masz coś więcej… n.p. twarz tej dziewczyny, która będzie brzmiała dla Ciebie i dla wszystkich znajomo (pisownia oryginalna) – żartował.

Taką reakcją aktorów chyba nikt nie jest zaskoczony. Nie jest tajemnicą, że Koroniewska i Dowbor chętnie robią sobie żarty i wesoło spędzają czas.

Niestety, nie zawsze w ich życiu jest kolorowo. Więcej na ten temat znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska z humorem zareagowała na plotki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Maciej Dowbor również wykazał się dużym dystansem.

Czekacie na więcej wpisów autorstwa całej trójki?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: