Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska biegła bez stanika. Na profilu jej męża rozgorzała dyskusja
Karol Osiński
Karol Osiński 14.06.2021 22:29

Joanna Koroniewska biegła bez stanika. Na profilu jej męża rozgorzała dyskusja

Joanna Koroniewska
fot. TRICOLORS/East News

Kilka dni temu na instagramowym profilu Macieja Dowbora pojawiła się fotka, na której on i jego małżonka, Joanna Koroniewska aktywnie spędzają czas. Dziennikarz jeździł na rowerze, aktorka biegała. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, dotycząca rozmiaru biustu artystki. Zauważono, że biegła bez biustonosza. Zainteresowana postanowiła odnieść się do wywołanej dyskusji.

Joanna Koroniewska zauważyła zdjęcie dopiero dwa dni po jego wstawieniu, co zaznaczyła, odnosząc się do komentarzy. Podziękowała internautom, którzy stanęli w jej obronie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w sieci

Ciężko znaleźć drugą tak zdystansowaną do siebie i świata parę w polskim show-biznesie, jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Oboje bardzo często przedrzeźniają się nawzajem w internecie, czy rzucają żartami i śmiesznymi tekstami w swoją stronę.

Rywalizować mogliby z nimi Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, jednak u nich dystans trzyma głównie córka eks pary prezydenckiej. Tak czy inaczej, obie pary są wprost uwielbiane przez swoich fanów.

Koroniewska i Dowbor niejednokrotnie dogryzali sobie publicznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu, co przełożyło się na ich popularność. Bardzo duży rozgłos zdobył moment, w którym dziennikarz wspominał pierwsze spotkanie ze swoją żoną.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pamiętna sytuacja z udziałem omawianej pary miała miejsce w styczniu tego roku. Wówczas Maciej Dowbor opublikował zaskakujące zdjęcie swojej żony i złożył jej życzenia z okazji Dnia Babci. Małżonka nie została mu obojętna. Pisaliśmy o tym >tutaj<.

Joanna Koroniewska biega bez stanika. W sieci rozpętała się burza

Kilka dni temu Maciej Dowbor opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wraz z żoną aktywnie spędzają czas. Joanna Koroniewska biegała, natomiast jej małżonek jeździł na rowerze.

Bójcie się biegaczki świata! Joanna Koroniewska szykuje formę na igrzyska w Tokio! Tylko jeszcze nie wiemy, w jakiej konkurencji. Pomóżcie, bo ambicje są, tylko teraz cel potrzebny – napisał jak zwykle żartobliwie na temat swojej żony Maciej Dowbor.

Internauci natychmiast dostrzegli, że aktorka nie ma na sobie stanika. W komentarzach rozpętała się burza, dotycząca rozmiaru biustu Koroniewskiej. Wielu ludzi odnosiło się w tej sprawie krytycznie, jednak znaleźli się również jej obrońcy. Aktorka po dwóch dniach odniosła się do wpisów internautów.

Dwa dni temu mój mąż wrzucił moje zdjęcie z biegania. Zauważyłam ten post dopiero dzisiaj. I dopatrzyłam się tam niezłej awantury. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli mnie w obronę! A doczytałam, że odbyła się tam prawdziwa walka – napisała Joanna Koroniewska.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Joanna Koroniewska została skrytykowana przez wielu internautów o rozmiar swojego biustu. Znaleźli się również jej obrońcy. Sama postanowiła odnieść się do zamieszczanych komentarzy i sprostować sytuację.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: rmf.fm